Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthon végezhető, a...

Milyen otthon végezhető, a térdeket kíméletesebben mozgató tornát tudtok javasolni?

Figyelt kérdés
6hete "Rékázom". Tökéletes, látható eredménye van a dolognak, csak egy a bibi. Van egy többször operált térdem, ami nehezen bírja a sok hajlító és kitöréses gyakorlatot. Kizárólag ez a lábam fáj, vsz nem a kivitelezéssel van a gond. Én is bírom, fogyok is, csak a lábam... Hasonló eredményes programot keresek. Egyéb tapasztalat?
2009. márc. 3. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

MBT kéne neked.

Egy bibi: nagyon drága az MBT cipő, amúgy rettenetesen jó.

Tornázni is lehet benne, úgy nekem se fájnak a térdeim.

2009. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez micsida? még soha nem hallottam róla, és mi az a drága? :)
2009. márc. 3. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ha MBT-m lehetne................... annyira vágyok rá........ de kb 30-40 ezer forint egy pár :(

[link]

Ez az MBT. A kép mindent elárul! Csodás szerintem :) Amúgy gyógycipő. Minden terhet levesz a térdről és a derékról!!!!

2009. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tavalyi modellek(valahol Pesten lehet őket kapni) olyan 30 körül mozognak, az idejiek 45-50 ezer

karácsonyra kaptam, IMMMÁÁÁÁDOM az MBT-met, nekem jó a gerincemre, a csípőmre, térdeimre

javítja őket folyamatosan, még a tartáshibámat is

2009. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, cipő kilőve. Ezt a lóvét inkább a kisfiamra költöm.torna? Gondolok itt másik Réka vagy egyéb fittness királynők dvd-ire
2009. márc. 3. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!