Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen alkat? (körte,...

Ez milyen alkat? (körte, alma, homokóra, stb. ) 89/67/89

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is...:D
2011. ápr. 20. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Homokóra
2011. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jaja, homokóra, ami szerintem a legszebb alkat.Én örülnék, ha ilyen méreteim lennének.Én sem alma, sem körte, sem homokóra alkatú nem vagyok.
2011. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ennyiből nehéz megmondani. A homokóra alkatnál általában hasonló a mell és csípőbőség, de ezek közt és a derékbőség között jó 30 cm a különbség, neked meg 22. Ez inkább a lágyított egyenesre jellemző.

De attól is függ, hogy mennyire kerekek a formáid. Ha kerek melled, kerek feneked van és lágyak, íveltek a formáid, akkor lehet, hogy a kettő kombinációja vagy.

2011. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Előzőnek nincs igaza.

Homokóra alkatod van. Főleg ha a melleid-csípőd megegyezik, és ennél minimum 15 centivel keskenyebb a derekad.

Lehet picit van felesleg rajtad de szerintem ez bőven homokóra. Én is az vagyok. 88-63-88. Én ha hízok akkor mindenhova egyformán oszlik el a felesleg: comb, fenék, mell, kar főleg.

2011. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

20:47 De jó, hogy te ilyen szakértő vagy, hogy ezt ki mered jelenteni kizárólag a méretei alapján.

De akkor is fenntartom: ha lekerekített vállai vannak és lágy formái, csak akkor homokóra. Ha egyenes a válla például, akkor már nem tiszta homokóra. Jó, most tényleg apróságoknak tűnnek, de nem kukacoskodásból mondom, de más áll jól egy gömbölyű formákkal rendelkező, vékonyabb derekú nőnek és más egy kicsit szögletesebb formával rendelkezőnek. Ezért nem elég csak a három méret.

2011. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 20:47

Akkor nekem is válaszolsz? Mert nem tudom...

váll 103, mell 102, derék 77, csípő 101 cm...

2011. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

nem kell diploma hozzá, hogy valaki megállapítsa, ez homokóra alkat. Nekem is ilyen.

És annyit hozzá tnnék, hogy csak akkor szép, ha nincs rajtad felesleg:) Rajtam van. De már keményen dolgozok rajta. Ha valakinek ilyen alkata van, és el van hízva, az a legrosszabb.

2011. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát egy kis felesleg van rajtam de messze vagyok az elhízástól szerintem...:) 164 cm 57 kg
2011. ápr. 20. 22:53
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
"Ha valakinek ilyen alkata van, és el van hízva, az a legrosszabb." Szerintem ha valaki alma alkat, és úgy van elhízva, az sokkal rosszabb:-S
2011. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha felraksz egy kepet azonnal megmondom.
2011. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!