Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 centi magas vagyok,58...

168 centi magas vagyok,58 kiló. Ez átlagosnak számít, vagy kicsit sok? 15/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van egy nagyszerű új találmány, TÜKÖR-nek hívják! Belenézel meztelenül, ha tetszik a látvány, akkor f@sza. Ha meg nem, akkor tegyél magadért!!!

Ezekkel a paraméterekkel lehetsz izmos is, puhos is, tök átlagos is... honnan tudjuk kép nélkül?


Ha azt mondom van egy piros autóm, tudni fogod, hogy milyen? :)

2011. máj. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

ne legyél ennyire megértő..

én is szintén 168 centi vagyok és 54kg.De kezd nőni a súlyom az izmosodás miatt..és igen így nem lehet tudni,hogy izmosabb vagy zsírosabb vagy-e.Én azt ajánlom,nézd meg a testömmegindexet.Itt kifogja adni,hogy kóros sovány,sovány,normál stb. tömeggel rendelkezel.:)

[link]

2011. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy arcnélküli képet, az elsőnek igaza van...
2011. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez a súly tökéletes. az életem odaadnám,ha 58 kiló lennék,és nem 47. örülj neki,hogy normális alakod van és nem vagy csontsovány.
2011. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19.53 hogy az alakja milyen, azt te honnan tudod? Átlátsz a neten?
2011. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket, azt adta ki, hogy átlagos :)

azért kérdeztem, mert eddig "átlagosan" 55-56 kiló voltam, nemrég elkezdtem karatézni, és nőtt a súlyom is, izmosodás pedig nem igazán volt rajtam látható

2011. máj. 1. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 175-tel vagyok annyi (ma reggel mértem), és úgy nézek ki, mint egy elefánt.
2011. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
szívesen.:)ezért a mérleg nem jó tanácsadó,mert úgy,ahogy kétszer annyi kalóriát éget,úgy a súlya is nagyobb.:)
2011. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz jó a testsúlyod. Lehet nem itt kéne feltenned a kérdést, mivel sok a végletekig botsáska alakra hajtó leányzó, aki még akkor sem elégedett, ha 170 centihez 45 kiló.
2011. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A súlyod tényleg átlagos, teljesen jó. Az ideális testsúlyt úgy szokták kiszámolni, hogy magasság-110, és neked éppen ennyi. :)
2011. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!