Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi kaja sok...

Szerintetek ennyi kaja sok egy középiskolásnak egy napra?

Figyelt kérdés
Reggel mindig reggelizek itthon, suli előtt. Ilyenkor egy kifit eszem felvágottal, sajttal, plusz egy túrórudit. Tízóraira müzliszeletet viszek magammal a suliba. Ebédelni itthon szoktam, teljesen változó, hogy mit, de mindig eszem levest is. Gyakran eszem cirkemellet, főzelékeket, halat, de előfordul, hogy sajnos tésztát főz anyukám. Abból minél kevesebbet eszek. Uzsonnára elfogyaszok egy banánt és ennyi. Vacsorázni már nem szoktam, 5 után sosasem eszek. Régebben sok kenyeret, édességet ettem, de már leálltam velük, így fogytam 13 kilót két éve. Az utóbbi fél évben visszajött 4. :S Szerintetek sokat eszem? 17/L
2011. máj. 6. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tök normálisan eszel. Estére is ehetsz amúgy valami salátát, főleg ha éhes is vagy. Koplalni nem kell.
2011. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az az öt óra korai... Hat-hét körül még betolhatsz egy salit, csirkemellel, sovány hússal. Nagyon hamar abbahagyod az evést.
2011. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hm, jó lenne, ha nem csesznéd el azzal, hogy kihagysz egy egész étkezést, és 5 után másnap reggelig koplalsz.
2011. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

vacsi nélkül hogy bírod?


Én 21 vagyok, de van, h 10-kor vacsizok és ennek ellenére éjjel felkelek arra, hogy éhes vagyok.


kevesebbet eszel mint az átlag.

2011. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 6után nem evés nagyon is jó ismerősem CSAK azzal fogyott, hogy naponta felülésezett, és 6 után nem evett. szóval azt tartsd csak nyugodtan!

a kifli mindenképp barna kifli legyen!! sajtos tésztát ne egyél.. és szerintem túró rudit se..

2011. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, én pl. többet eszem ennél, és később is vacsizom. És nem hízom. :) Pedig nem vagyok az a tipikus sovány-bármennyit-eszik alkat.
2011. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!