Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez kb hány kcal? (Kérdésed...

Ez kb hány kcal? (Kérdésed rövid, magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ma felkelés után megittam 2dl kakaót (2 és fél kávéskanál kakaópor), aztán megettem egy zacskó chipset amit tudom hogy nem kellett volna.. (500 kcal), majd ettem egy nagyon kis szelet sült halat egy jó nagy adag salátával (sok salátalevél, egy kis káposzta, egy kicsi kukorica, és valamilyen salátaöntet) nemrég ettem egy almát és ettem még egy kis halat. Ez kb hány kcal? Mit ehetnék ma még ami laktat, h a éhes vagyok? (Nagyon későn fogok lefeküdni, és alvás előtt minimum 3 órával nem szoktam enni.) Tegnap viszont egész nap nem ettem szinte semmit.

15L

163cm/58 kg


2011. máj. 8. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
oké, kell néha ilyen nap is, de ne legyen rendszer belőle!
2011. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyelj...fejlődésben vagy. mi bajod van ezzel az étrenddel? a súlyod a magassághoz tökéletes. ennyi idősen nehogymár te is beleess ebbe az idiótaságba,hogy kalóriákat számolgatsz... igenis,egyél,ami jólesik,és mellette mozogj sokat, hogy ne felesleg legyen belőle... enni jókedvűen kell meg jóízűen. ha rám hallgatsz,kivered a fejedből ezt a kalória-dolgot,és élvezed az ízeket,ételeket...mert az a normális.
2011. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez igy jo. Mivel meg fiatal vagy.De a chipset ne vidd tulzasba,helyette inkabb sotyi,vagy tokmag.Legalabb meg kell hamozni oket,igy megy az ido.Tudom nem olyan finom mint a chips.....Vagy ami meg jobb sok sok gyumolcs.Ja,es ha nem raksz a salira salataontetet az se egy rossz dolog.
2011. máj. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!