Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használta, vagy használja...

Használta, vagy használja valaki ezt a terméket diétája során?

Figyelt kérdés

[link]

Amúgy ismerem a Scitec termékeket, használom is a fehérjéiket, de még konkrét diétásat nem használtam. Sajnos hosszadalmas betegségem következményeképp feljött egy kevés felesleg, mivel sportolni sem tudtam, ezért szeretnék most diétásabbat használni!


23N


2011. máj. 11. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmivel sem diétásabb, adagonként az az 1-2 gramm ch amivel kevesebb van benne, semmit nem számít. Teljesen jó lesz egy sima koncentrátum izolátum keverék is, nem is feltétlen scitec, nagyon jók pl. gaspari myofusion, vpx syngex vagy optimum whey.
2011. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt írja szénhidrátmentes! Köszi, de én ragaszkodom a Scitec-hez, mindig is ezt használtam:)
2011. máj. 11. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen szénhidrát mentes, de a 100% wheyben is csak 3 gramm van, ha 2 adagot iszol egy nap az 6 gramm +szénhidrát, az semmit nem számít:)
2011. máj. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah értelek! Köszi a segítséget!:) Ment a pont!
2011. máj. 12. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!