Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Délután háromkor meg fogok...

Délután háromkor meg fogok enni egy egész pizzát. Ezt mennyi futással lehet "semlegesíteni"?

Figyelt kérdés
Nem akarom visszavonni a meghívást, mert az illetlenség, és nem is akarok egy kényes lánynak tűnni aki nem eszik meg semmit. Viszont fogyózok, és mostanában nem eszek ilyeneket. Hány percet kéne futnom?
2011. máj. 12. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy egész pizzát vagy egy szeletet? Ha normálisan diétázol ez az egy szelet pizza nem fog megártani. Én is olykor olykor eszek ilyesmit és nem híztam még vissza egy dekát sem ezektől. A lényeg hogy ne rendszeresítsd.
2011. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vacsorára vmi nagyon egyszerűt egyél (pl 1 pohár joghurt, vagy vmi saláta), és ne idegeskedj, 1 alkalom nem fog földhöz vágni:-D
2011. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 józsibarát válasza:

d=32cm --> 2.7km futás

d=35cm --> 3.23km futás

d=45cm --> 5.34km futás

d=55cm --> 7.98km futás

(d a pizza átmérője, és átlagosan tápláló pizzát feltételeztem.)

2011. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi alapján számoltad ki ennyire pontosan?
2011. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bár én nem fogyózok de tuti nem tudnék egyszerre megenni egy egész pizzát. ha pizzériába mentek általában van más kaja is amiből lehet választani vagy van egészen kicsi pizza is. szerintem ne egy egész nagy pizzát egyél pláne ha fogyni akarsz.
2011. máj. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Utolsó, én simán megbírok egy pizzát enni sajnos. :D
2011. máj. 12. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire "tág" a gyomrod még hogy megbírsz enni egy egész pizzát akkor nem valami jó lehet a diétád!
2011. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most kezdtem másfél hete csak. Amúgy nem vagyok kövér, csak van egy is hasam. 55 kg vagyok, és nem is igazi fogyókúra ez, csak egészségesen akartam táplálkozni, amibe ugye a pizza nem fér bele.
2011. máj. 12. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
1 pizza kb 1000 kcal... a te súlyoddal az kb 2 óra közepes intenzitású aerob mozgás, ami lehet futás, gyaloglás, ellipszistréner... de ezt ledolgozhatod felosztva 1 hétre is, nem kell feltétlenül azon az adott napon, amikor eszed.
2011. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért ne kérhetnél kis átmérőjű egyszemélyes pizzát? Ki mondja, hogy a pizza hízlal? a pizza akkor hízlal, ha túl sokat eszel belőle és nem használod el a fölöslegesen bevitt kalóriákat. Energiára viszont szüksége van a szervezetednek. Tehát no para, lehetőleg ne szalonnás-kolbászos-triplahúsos-zsíros pizzát rendelj, inkább zöldségeset, és a lehető legkisebb méretet kérd, vagy vágassatok félbe egy egész pizzát ketten. :)

és kocogj fél-háromnegyed órát, amennyi jól esik, ne azért, hogy elégesd a kalóriákat, hanem azért, hogy egészséges és csinos legyél/maradj.

2011. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!