Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap alatt sok minden...

Egy nap alatt sok minden változhat (hízókúrán vagyok)?

Figyelt kérdés

nem úgy értem, hogy holnapra már szedek fel pár kilót, hanem ha így étkezem mint ma, akkor ez elősegíti, hogy minél hamarabb hízzak picit?


reggeli: egy szelet kenyér, margarinnal, sajttal, uborka, paradicsom,paprika, egy tojás + egy pohár joghurt egy ek. puff. tönkölybúzával és búzakorpával, majd ezek után még egy fornettis tökmagos pogi (50 g)


délelőtt egy alma


ebédre egy tányér habartkrumplileves, és egy nagy tányér borsófőzelék tükörtojással


délután egy alma


vacsira még nem tudom, valószinű tojásrántotta, vagy főtt tojás.


Mit gondoltok, ezzel érhetek el eredményt, ha hasonlóan étkezem?


43-45 kg között mozgok, 164 cm-mel, elsősorban izmot szeretnék felszedni, így majdnem minden nap futok, egy héten 2-szer pihenőnapot tartok.


(17lány)


2011. máj. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez inkább még fogyókúrás kaja. Tízóraira uzsonnára egyél az alma mellé eg yjó nagy karéj zsíroskeneret, vag ykakós csigát, étkezések közt túró rudit, utóvacsorára (9h) madártejet.

Ebédre a borsóhoz Holstein szelet [link]

utána képviselőfánk

Vacsira a rántotta jó, de kell bele szalonna, hagyma, mellé pedig jó adag friss zöldség vagy ecetes savanyúság, + paradicsomlé, csoki

utóvacsora: pattogatott kukorica, gyümölcslé

kenyér az ebédhez és avacsorához is

savanyúságot muszáj enni, hoyg tudj emészteni

2011. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+ délután: körözöttes kenyér, paprika, kakaó
2011. máj. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ezt most komolyan mondtad hogy egy nap alatt ennyi mindent? :D képtelen lennék rá, vagy csak felsoroltad hogy mik közül válogathatok?
2011. máj. 12. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
előző: nincs olyan, hogy fogyokúrás kaja. ha a kérdező ezekből a kajákból többet eszik, mint a napi szükséglete, akkor hízni fog. és szerintem okosan is csinálja, mert nem elhájasodni akar (vö zsíroskenyér), hanem izmot szedni magára, ami azért mégiscsak esztétikusabb!
2011. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
délután alma helyett egy banánt ettem, utána futottam, és vacsira ettem 4 tojásból és hagymából (zsírban párolva) rántottát, hozzá egy szelet tk. kenyér. most nagyon tele vagyok, most fejeztem be, ez jó volt vacsira? figyeltem, hogy fehérje legyen mindenképp estére, de így zsír és szénhidrát is ment, nem baj az?
2011. máj. 12. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondtam és meg tudsz enni ennyi FÉLÉT!

100 félét is, az indiaiak egy étkezésnél(ünnepen) esznek 10 félét.

Nem az egysíkúság fogyaszt :)

Mindenből egy keveset. S majd kibővül szépen a gyomrod. Most nagyon le van szűkülve, de amit leírtam, azt átlagember rendes adagban simán meg tudja enni..majd te előbb mindenből keveset eszel, s lassan eléred a számodra ideális adagot.

Alma helyett banánt ettél jól tetted, s a vascit is. És nyugodtan ehetsz két étkezés közt is valami apróságot.

2011. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:) hát ha hízni akarsz, s még futsz is, akkor csak muszáj szénhidrátot és zsírt enni?! De aki fogyózik, még annak is kell zsír, a vitaminok miatt. Mert sok csak zsírban oldódik. Ezért a zöldség és a zsiradék mindig menjen egy étkezésen belül. Neked ponthogy a szénhidrátra meg a zsírra kell utaznod, ha kicsit kerekedni akarsz.

A szénhidrát jó dolog! Erőssé tesz. A zsír jó dolog! Boldoggá tesz! Csak az a nemjó, ha valaki túlzásba viszi ezeket. De ezek ennivalók! Ennivaló= jó, szép, hasznos, szeretni való! Rád is: ha azt mondják: enni való kislány= az jó, nem igaz? Vagyis jók az embernek. Az ennivaló jó! Csak ezt sem kell túlzásba vinni - de elhanyagolni se szabad.

2011. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!