Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164/56. Hogy tudnék karcsúsodn...

164/56. Hogy tudnék karcsúsodni? Nagyon szeretnék!

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mindenhol ez-e a helyzet, de nálunk a karcsúbbakat mindenki jobban szereti. Irigy vagyok a barátnőmre, amiért karcsú és gazdag. Suliban sosem érzem jól magam, úgy érzem, nagyon kövér vagyok...Segítsetek, hogy lefogyhassak! Olyan weblapokat keresek, ahol az olyan tinik, mint én találnak tippeket egy-két kiló leadásához. A célom: 50 kg. Nagyon szeretnék megszabadulni a feleslegtől, úgy érzem, minden rossz pillanatomért ez a felelős. 14 éves vagyok. A rosszmájú kommentek nem segítenek sem a gazdájukon, sem rajtam.
2009. márc. 11. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az adataid alapján biztos, hogy nem vagy kövér, szóval nem hiszem, hogy fogynod kellene. Formásodni próbálhatsz, semmi édesség ill. fehér kenyér, sok gyümi-zöldség-fehér husi-teljeskiörlésű kenyér és torna. Inkább az önbizalmaddal van baj. Ha hiszed, ha nem, egy cipőben járunk amúgy! Imádom a legjobb bnőm, de sokáig úgy éreztem, hogy sokkal szebb és vékonyabb és okosabb, és minden téren jobb, mint én. De ez az egész a fejben dől el! Rájöttem, hogy ez nincs így, úgy hogy hajts az önbizalom építésre! Én drukkolok! L/16
2009. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Attól, hogyha te most lefogysz, ne reméld, hogy egyből annyira bírni fognak, mint a barátnődet, plusz olyan gazda se legyél. Ahogy nő fel az ember, egyre inkább találkozik ilyen emberekkel, akik jobbak nála. Ezt el kell fogadni. És nem szabad hagyni, hogy emiatt rosszul érezd magad.
2009. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én 165cm vagyok és 66 kiló és nem mondanak dagadtnak ( persze hogy tudom,hogy van rajtam 5kiló plusz) szal szerintem 56 kilóddal legyél megelégedve.. ( én 165centivel és 50 kg-val ugy néznék ki mint egy csontváz..
2009. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!