Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi visszataszitobb...

Szerintetek mi visszataszitobb? Kicsit vastagabb derek, de formás láb és fenék, vagy nagyon vékony lábak, lapos fenék, es egy kissebb derek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs jo alakom, eleg keskeny a csipom, es nem vagyok valami homokóra... ezért ha lefogyok, olyan vékonyak a lábaim, h nemmerek szoknyát húzni, ha viszon egy kicsit hizok, akkor meg szeles a derekam, mert elsosorban oda megy minden...

Szerintetek mit tegyek? tudom h nincs helyi fogyás, de hogyan lehetne segíteni az alakomon? Most 167 cm és kb 56-57 kg lehetek, de voltam 51 is(az nagyon gáz volt a fenekemen)


2011. máj. 26. 08:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy visszataszító? Miért lenne bármelyik is az?

Csak az alakodhoz megfelelő ruhát kell megtalálni.


Fogadd el magad, ilyen vagy.


Egyébként nekem az első opció a szemrevalóbb, de ez teljesen szubjektív.

2011. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a vékony v teltebb?
2011. máj. 26. 08:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Teltebb
2011. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a megoldás a sport. Mindegy fogysz-e vagy hízol, egy sportos alkat formásabb. Enélkül amúgy sincs formás lábad, vagy feneked...Nem a fogyókúra a megoldás...
2011. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is a sport lenne a megoldás. Végezz a derekadra vékonyító gyakorlatokat (mindenféle törzsfordítások például vagy hullahopp karika), és edz a fenekedre és a lábadra, pl. nekem a biciklizéstől vastagszik. Az alkatodon nem tudsz változtatni, de javíthatsz az arányaidon. Talán a legjobb az lenne, ha elmennél egy konditeremben, és kikérnéd egy profi segítségét, hogy mire milyen gyakorlatot végezz.
2011. máj. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ilyen alkatú lányok tetszenek. Ez a nagymellű, vékony lábú. Egyébként erre felé a vékony láb a divat, minden lány olyat szeretne.

Nekem bejön ez az alkat, soványan és kövéren is, kifejezetten vonz.Pláne, ha még göndör is! Vannak ilyen nők szerencsére nem olyan ritkA. A lényeg, hogy előnyös ruhákat hordjon!

[link]

"A divat első számú parancsa, hogy érezzük jól magunkat a viselt ruhában. Nincs stílustalanabb nő annál, mint aki bizonytalannak érzi magát a ruhájában."

(Coco Chanel)



Testtípusok és a hozzájuk illő ruhadarabok:

(Vegyünk fel egy szűk nadrágot és pólót, álljunk a tükör elé és próbáljuk meg meghatározni melyik testtípusba is tartozhatunk.)



Téglalap alkat jellemzői:


hosszú, egyenes mellkas

szinte láthatatlan derékvonal

lapos csípő

egyenes comb


bátran viselheti:


dupla soros gombolású blézer

Chanel típusú kosztümkabát

egyenes vonalú ing

rövid kardigán

szűkszoknya

szűk szárú nadrág

egyenes szárú farmer

ingruha

!!!!!!!!!!!!!!! ingruha!!!!!!

2011. máj. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
egy dolog visszataszító: önmagad ilyen fokú utálata - ez 100% biztonsággal elriaszt minden pasit
2011. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
így van! Aki szépnek érzi magát, szereti a testét, az vonzó nagyon. Kisugárzik az. Bármilyen testet.
2011. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem visszataszító,a súlyod meg tökéletes a magasságodhoz.
2011. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tölcsér


Jellemzõi: széles váll, kis mell, keskeny csípõ, karcsú lábak

Sztárpélda: Cameron Diaz, Elle MacPherson, Naomi Campbell

Ezt viseld: aszimmetrikus átlapolós kardigán, egysoros gombolású kabátok, rakott szoknya

Ezt kerüld: vastag talpú cipõ, válltömés, alaktalan felsõk, háromnegyedes ujj


Nyalóka


Jellemzõi: nagy mell, karcsú derék, keskeny csípõ, karcsú lábak

Sztárpélda: Angelina Jolie, Uma Thurman, Susan Sarandon

Ezt viseld: ujjatlan topok blúz felett, pici, egyenes sarkú cipõk, rakott szoknya, jól pozicionált nyakbaakasztós bikini

Ezt kerüld: kerek nyak, magas derekú nadrág, boleró, vastag felsõk

2011. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!