Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hajóra megyek dolgozni 6...

Hajóra megyek dolgozni 6 hónapra. Nem tudom hogy hogyan fogyózzak emellett a kemény munka mellett hogy hatékony legyen, semmi jojó hatással?

Figyelt kérdés

Mit tanácsolnátok, hogy mit egyek hogy hatékonyan fogyjak, de azért legyen erőm dolgozni és ne essek össze?

Végképp elszántam magam hogy amint elkezdek dolgozni, fogyókúrázni is fogok mellette, de nem szeretném bután csinálni amellett hogy napi 10-12 órát fogok dolgozni?

Azt sem tudom hogy érdemes lenne e a sok munka mellett még konditerembe járni, vagy kezdetben elég lenne csak a kajára figyelnem?


2009. márc. 16. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:

1. nem lesz időd enni

2. talpon leszel 10-14 órát

3. ráadásul ezt munkával töltöd (s nem is íróasztalival)

nem lesz gondod a fogyással

Csak arra figyelj, hogyha végre ételhez jutsz, ne zabálj!

2009. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én még annyit tennék hozzá hogy lefekvés előtt 4-5 órával már ne egyél. max zöldség gyümölcs
2010. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!