Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 6 km biciklizés mennyire...

Napi 6 km biciklizés mennyire fogyaszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! munkahelyem 3km-re van lakóhelyemtől. oda vissza 6 km egy héten kb 5x, egész napi állás (strand büfé), és csak saláta kajálás egyszer kétszer egy sült husival, mennyit fogynék kb. tőle?

172 cm vagyok és (sajna) 85kg.


Köszönöm a válaszokat!


25/L


2011. máj. 27. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a táv számít, hanem az idő. Mennyi idő ez a 3 km tekerés?... Nekem 3-4 perc, az semmi.

Ráadásul 2 részre felosztva, szinte lényegtelen ez a 6 km. Az a lényeg, hogy kb 40 percen keresztül legyen zsírégető tartományban a pulzusod ebben az esetben.


Saláta kajálás sült husival.. Hát csodás. Azért reggelre kéne szénhidrát is, és nem csak napi 1x kéne enned.. Saláta oké, de nem egész napra...

2011. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem napi 1x-i evés hanem egész napra csak saláta evés sült hússal. mivel egész nap (reggel 9től 6ig mivel egész nap ott vagyok és nem sült krumplit és hamburgert szeretnék enni) és otthon is vacsira valami ilyesmit szeretnék enni, hogy fogyjak.

most nagyon rákaptam a biciklizésre :) akkor még pluszba kell mozogni, hogy legyen eredmény :)

2011. máj. 27. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

első, te 60km/órás átlagsebességgel száguldozol???? az szép... xD még jó, hogy egyben van a bicajod.

amúgy szerintem nem rossz, de mikor hazaérsz, még bringázhatnál egy órát a környéken. ezzel nem lehet spórolni. így már hatásos lenne.

2011. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak salátát nyomatsz ch-nak,akkor túl drasztikus lesz a megvonás,nem fokozatos,ezért 1 hét múlva jön a zaba roham.Ez hiba.Ha 85 kiló vagy,azért ahhoz,hogy ezt tartod,enni kell rendesen,fokozatosan kellene csökkenteni a ch-t.Te meg adsz egy sokkot a szervezetnek,megvonással.

A fehérjével viszont ne spórolj.Mehet a hús,tojás,sovány túró 3 óránként,ha tudod.

2011. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 28. 08:18
 6/6 A kérdező kommentje:
én is ezen csodálkoztam h 3-4 perc alatt 3 km? nem vagyok maratonista, nemrég kezdtem el rendszeresen biciklizni. nekem kb 10-15 perc. :)
2011. máj. 28. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!