Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik Rubint Réka dvd a...

Melyik Rubint Réka dvd a leghatátosabb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:08
 1/8 anonim válasza:

Tök mindegy, mind láttam, és mindben ugyanazt csinálja, csak már körítéssel...

A másik meg hogy nem ajánlanám, mert a gyakorlatai az izmot nem építik, hanem égetik...a gyors fogyás érdekében hatásos, csakhogy aztán ne csodáld ha szálkás, meg vékony vagy, de az izmaid meg gyengék, betegek...

Béres Alexandra nem égetteti el az izmokat, lassabb is a hatás, de megmaradnak az izmaid...ez a nem mindegy...

2011. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ
2011. máj. 30. 21:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlsz 40 éy felett,3-4 kg eltüntetéséhez?
2011. máj. 30. 21:26
 4/8 Empire.State.of.Mind ***** válasza:
Billy Banks DVD- it, Youtube- on nagyon sok DVD található meg felbontva kb. 5-6 részre. Az egyik leghatásosabb otthoni fitnesz DVD- k.
2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem az első az nem teljesen fedi a valóságot. ha bírod térddel kezdd el az Add önmagad c-t én ezzel fogytam 10kg-t és egyáltalán nem érzem, hogy gyengébb lennék! Sőt!
2011. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tancoslabak válasza:
A Norbi kiképzés a leghatásosabb a számomra, az internetről le tudod tölteni.
2011. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Állítólag ezt nem is utána érzed, hanem majd idősebb korodban...mikor baromira kéne minden egészséges izomszál...
2011. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

www.tatarekrezso.hu és szerezd meg az 1 órás edzését.

Igen.,ő tudja, mi az hogy izomterhelés és zsírégetés.

El is mondja, nem attól lesz jó egy edzés, ha össze-vissza csináljuk a gyakorlatokat, hanem ha egy gyakorlatból sokat, amíg az izomból kihozza a maximumot a maximum terheléssel.

Olyan alakom van tőle, hogy a 16 évesek megirigyelhetnék.

És a 10 kilós zsákot ripsz-ropsz felkapom.

2011. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!