Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A pirítos kenyér hízlal?

Eugén001 kérdése:

A pirítos kenyér hízlal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, sima szeletelt kenyeret véve, amiben van kb 40-50kcal, nem kifejezetten, reggelire ehetsz simán csirkemell sonkával, meg zöldséggel.
2011. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és értelemszerűen, nem két pofára azért:D max 2szelet.
2011. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kooszi ^^)
2011. jún. 16. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez is attól függ, milyen kenyeret pirítasz:)

A kalóriakülönbség nem túl sok, de pl. tönkölybúza, vagy rozsos kenyér egészségesebb, mint a fehér kenyér. Akár pirítva, akár nem:))

16/L

2011. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
amúgy ezek a rozskenyerek drágák??
2011. jún. 16. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
nem
2011. jún. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De nem is pirulnak meg rendesen. A valódi teljes kiörl. vagy rozs csak melegszik, de nem pirul. Ha mégis, akkor az fehérlisztes, színezett cucc, aminek töredéke rozs.

Nagyon nem mindegy, hogy teljes kiőrlésű lisztTEL vagy lisztBŐL csinálják. Ami lisztTEL van, abban van egy kevés.


Amúgy pont annyira hízlal, mint az a kenyér, amiből csinálod.

2011. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ssup ***** válasza:
100%
Már hogy ne pirulna meg a barna kenyér? Csak nem látszik annyira...
2011. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Személyes történet, én pirítóssal fogytam... :DD

Suli alatt koleszban laktam, és képtelen voltam spórolni a sok zenei cucc között... (a kolesz mellet volt egy zenebolt.) Szenvedélyesen imádok zongorázni, és minden hülyeséget megvettem... Mikor már nem volt csak annyi pénzem, hogy hazamenjek, akkor lementem az ebédlőbe, felvittem pár szelet kenyeret a diákkonyhába és pirítóst ettem. Néha vajjal, lekvárral, de főleg ásványvízzel... Napi kétszer: du 3 körül, és este 6 körül 4-4 szelet...

+reggeli, ebéd, vacsora koleszkaja (ami sokszor undorító volt...)

Oké, bevalom, napi egy órát sétáltam kemény tempóban suliba, és mindenhova gyalog mentem, és rengeteget lépcsőztem. Csak ajánlani tudom. :)

2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uccsó, ez nem volt annyira általános érvényűen informatív hozzászólás. Mi az, hogy undi koleszkaja? Én is voltam koleszos, de az volt a kaja, amit magamnak vettem...
2011. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!