Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor melyik a hízlalóbb?

Most akkor melyik a hízlalóbb?

Figyelt kérdés

Gondoltam sütök egy muffint fogyókúra alatt, mert úgy halottam, ha a liszt helyett pl.diót használok, akkor az nem hízlal.

De most nézem, hogy 100gramm dióban 650 kalória van, míg a lisztben fele annyi.

Akkor most miből csináljam szerintetek?


2011. jún. 23. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fogyókúrázol akkor szerintem ne csinálj,vagy teljes kiörlésű lisztel azzal egy fokkal jobb:)
2011. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne csinálj :-D
2011. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bix ***** válasza:
100%
értelmes mennyiségben, nem napi rendszerességgel csinálhatsz csalós pillanatokat, nem fog megártani ha normálisan kajálsz egyébként és mozogsz. heti-kétheti 1x megehetsz 2-3 muffint, nem fogsz belehalni. de rendszert ne csinálj belőle értelem szerűen:D
2011. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyikből sem, parancsolj magadnak.

Hogyha le akarsz adni pár kilót akkor étkezz egészségesen.Én is úgy sikerült kilót leadnom hogy az édességet teljes egésszében megvontam.

Szerintem amúgy a kérdésedre válaszolva dióból, de fogalmam sincs.

2011. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fosszú távon tartani akarod a diétád, akkor nyugodtan néha néha megengedhetsz magadnak édességet is. Én lisztből csinálnám a helyedbe, valahogy dióból nem tudom elképzelni, h olyan lenne. Ha megeszel 1 muffint nem azon fog múlni a fogyásod sikere.
2011. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy reggelire gondoltam:)
2011. jún. 23. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
én zabpehelyből(ledarálom) szoktam muffint is sütni. igaz nem lesz olyan omlós és zsíros mint az eredeti (vajat sem teszek bele, hanem egy kis natúr joghurtot) viszont az íze az ugyanolyan finom.
2011. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És a zabpehely annyira nem hízlal?

Leírnád a receptet:)

2011. jún. 24. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!