Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez milyen étrend? Néhány...

Ez milyen étrend? Néhány apróságban változtattam, mert nem annyira a fogyás a cél, inkább, hogy egészségesebb legyek.

Figyelt kérdés

R: 1 kisebb szelet tk kenyér 2 szelet pulykamellsonka + paradicsom/ paprika vagy a kenyér pirítósnak elkészítve paradicsommal, fűszerekkel. Ehhez egy nagy bögre tea mézzel ízesítve. Erről nem tudok lemondani. T: dinnye/cseresznye/alma/barack ilyesmi, de néha ez kimarad. ebéd általában grillezett cs.mell + grillezett zöldségek, vagy grill zöldségek magában, néha krémlevesek, de itt néha szoktam enni olyan kaját is, amit a család eszik pl: csirkepörkölt, rántott hús, gulyásleves, de ezekből csak egy normál adag 1/3-át.

U: gyümölcs vagy zöldség kefirrel, esetleg egy tk kenyér pirítósnak vagy cs.mellsonkával. Vacsora 1-2 tojás tükörtojásnak vagy lágy tojásnak, túró fűszerekkel paprikába töltve, esetleg saláta.


Emellett szinte minden nap mozgok is, egy kb heti 2-3 óra kardiót jelent és kb ugyanennyi súlyzós edzést. Ez a minimum, de ha az időm engedi többet is sportolok.

Köszönöm a válaszaitokat!


2011. jún. 28. 17:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy emellett csak vizet iszom (a reggeli teámat leszámítva), min. 3 litert egy nap.
2011. jún. 28. 17:38
 2/3 bix ***** válasza:

meglátod hogy fogysz e tőle, de szerintem kis csalásokkal súlytartásra is jó lehet. nem igazán kötnék bele sehol lényegi dolgokba.


sok sikert, kitartást

2011. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, más sok kérdésnél olvastam amit írtál, úgy tűnik, hogy értesz hozzá, úgyhogy külön örülök, hogy nem kötsz bele lényegi dolgokba.:)
2011. jún. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!