Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Orda hizlal? Megkérdeztem...

Az Orda hizlal? Megkérdeztem egy barátom és mondta h a kecske tejnek a főléből készitik, de a fől vagyis mondhatni tejfől?

Figyelt kérdés
Maga az álltalában hizlal, szerintetek ti erről mit gondoltok? Persze logikus. Hogy mértékkel nem hizlal, de arra vagyok kiváncsi hogy nagyon-e vagy közepes vagy hogy mondanátok
2011. jún. 30. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden sajtban benne van a tej föle, tehát a zsírja. általában 30% zsírtaltalmúak. Az orda a kevésbé zsíros sajtokhoz tartozik
2011. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bix ***** válasza:
100%

egy tepsi krémes se hízlal ha mozgással a napi kalóriaigényed több, mint amennyit beviszel vele...


ha eleget mozogsz akkor nem hízlal egyáltalán.

ha nem mozogsz akkor hízlal ugyanúgy mint bármi más

ha mozogsz de nem elég az intenzitása vagy túls sok mellette a ch akkor se fogsz eredményeket elérni.


a lényeg a napi kalóriaigényed és a bevitt kalóriák különbsége, ha ez negatív, akkor _szinte_ mindegy hogy mit ettél, fogyni fogsz. ha pozitív akkor mindegy hogy ezt répából hoztad össze vagy túrórudiból, akkor is hízol.

2011. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
orda, mozzarella sajt ezek jók
2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, hát én naponta mozgok.. szaladok vagy suli időben tánc és szaladás.. göri bicigli.. s mivel kicsit távolabb lakok a várostol 2kmre ezért begyalogolok.. az is valami nem? s napi 25-30perc szaladás néha 45. De az biztos hogy igazad van abban hogy mozgástól is függ.. de ha pont annyit eszek amennyire szükségem van s nem mozgok akkor sem hizok. :)
2011. jún. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!