Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy személyi edző?

Mennyibe kerül egy személyi edző?

Figyelt kérdés
És alkalmanként kell fizetni vagy hónapra, vagy hogy? Mit csinál, ott áll a fejem mellett és üvölt rám hogy MÉG EGYET MÉG EGYET (:-D) vagy csak méééég nyolc és hét és hat és öt... vagy csak leírja egy papírra mit csináljak?...
2011. júl. 2. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha békés megyében laksz mindkettőt vállalom neked egy kis kaja pénzért :D
2011. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Főleg a kiabálást az nagyon megy :)


Amúgy ha veszel egy kondibérletet egy kicsit nagyobb helyre akkor mindig vannak bent. Amikor látod, hogy pihen vagy már végzett nyugodtan kérdezz tőle. A többi már csak a te elszántságodon múlik.

2011. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
körülbelül 1000-1500/óra...vagy 45perc, nem tudom ki-hogy számolja...természetesen nem üvölt, bemutatja, hogy melyik épen mit-hogy csinálj, és számol melletted + segít:)
2011. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát sajnos nem békés megyében lakom, uh pedig nagyon bírnám azt ha személyesen nekem üvöltözne :-DD MÉG HÚSZ FEKVŐTÁMASZT KATONA, EZT TE FEKVŐTÁMASZNAK NEVEZED???! MÉG TÍZET, SZÁMOLOM!!! TÍZ TÍZ TÍÍÍZ TÍÍZ TÍZ KILENC NYOLC NYOLC NYÓÓÓÓÓÓLC HÉT...

nem vészes az a pénz... :-D ... de hozzájuk csak úgy oda lehet menni ha pihennek? xD de jó.

2011. júl. 2. 17:33
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem ja :D Előadod, hogy azt se tudod, hol vagy és megkérded gyanútanul az a gép mire jó (nem te nem is sejted, hogy a személyi edző). Úgy se fogja azt mondani, hogy csak akkor válaszol ha fizetsz neki. Összebarátkozol vele és kész is. De nem feltétlen kell edzőnek lennie... lemész megkeresed a legnagyobb embert akinek a lába is vastag nem csak a karja és őt is zaklathatod :D de ne akkor amikor csinál valamit mert akkor fejbevágnak egy sajtostallérral :D


Edzéstervet amúgy találsz neten egy csomót, nem ezzel van a gond, hanem a kajával. Azt személyre szabni kicsit nagyobb művészet. Nem lehetetlen de nagyon utána kell olvasni...

2011. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fruits ,te oltári egy figura lehetsz XD

"fejbevágnak egy sajtostallérral" ez kész XD

2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pedig úgy képzeltem hogy hawai mintás sortba odamegyek,ráfeszítek a pultra, odaszólok a csajnak,hogy hé egy bubimentes ásványvizet kérek..de gyorsan. majd hanyag fejmozdulattal enyhe vállbiccentéssel odaszólok a legnagyobb állatnak hogy öcsi,mennyit nyomsz fekve? gondolom a szívükbe lopnám magam :-D ...
2011. júl. 2. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi :D
2011. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mindent meg lehet próbálni :D
2011. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pedig úgy képzeltem hogy hawai mintás sortba odamegyek,ráfeszítek a pultra, odaszólok a csajnak,hogy hé egy bubimentes ásványvizet kérek..de gyorsan. majd "hanyag fejmozdulattal enyhe vállbiccentéssel odaszólok a legnagyobb állatnak hogy öcsi,mennyit nyomsz fekve? gondolom a szívükbe lopnám magam :-D ..."



ez igennagy:DDDDDd

2011. aug. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!