Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki használja ezt a fogyós...

Valaki használja ezt a fogyós oldalt?

Figyelt kérdés
Én csak arra használtam, hogy vezettem a fogyási naplót, már 15 kg-ot fogytam, és hónapok óta oda írtam be hogy mikor hány kg voltam. De valamiért nem enged be napok óta, pedig jól irtam be az user nevet és a jelszót is :(. Ha itt valaki használja ezt az oldalt, meg mondaná hogy őt be engedi e lépni.
2011. júl. 4. 10:32
 1/9 A kérdező kommentje:
A link lemaradt : [link]
2011. júl. 4. 10:33
 2/9 bix ***** válasza:

úgy néz ki mintha valami szerver gond lenne a háttérben vagy fejlesztenék az oldalt és kihúzták az adatbázist alóla. gyak semmi nem megy rajta, úgyhogy nem tudom hova tenni.


ha nem mondtad volna hogy ez régen ment azt mondanám hogy most készült, és még faragják...


majd megoldják remélem.


addig is leírod hogy hogyan, mennyi idő alatt sikerült fogyni?

2011. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 5 hónap alatt, mert nem olyan drasztikusan csináltam, folyamatosan vontam meg azokat a kajákat magamtol, amit addig ettem, chips , kóla, sütemények, kenyér meg ilyenek, és mozogtam hetente 1-2 X fél órát, utána már amikor megszoktam hogy egészségesen táplálkozzam, és a mozgásba is belejöttem, így most heti 4-5 X 50 percet tornázok.Azóta jobban beindult a fogyás is, sok fehérjét eszem, kevesebb ch-t , naponta 5x eszem , napi 2 liter vizet iszom. Röviden ennyi jut eszembe. ( De még 9-10 kg-ot leszeretnék fogyni)
2011. júl. 4. 10:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Már hónapok óta fejlesztés alatt van az oldal, de az a fogyási naplós rész működött, most meg azt írja hogy nem megfelelő az felhasználói nevem :s . Miközben meg megfelelő :S
2011. júl. 4. 10:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy lassúnak tünik, 5 hónap alatt a 15 kg fogyás, de nekem ez is nagyon jó, mert évek óta halasztgatom hogy majd ekkor meg ekkor kezdem el, és nem lett belöle semmi, újévkor megfogadtam hogy idén lefogyok, és vissza nyerem a régi formámat. Már jó úton haladok, már a felénél tartok :)
2011. júl. 4. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

Az oldallal kapcsolatban nem tudok segíteni:S de szerintem nagyon ügyi vagy:) az idő meg pont jó, mert legalább nem szeded vissza amint eszel valamit. Én is ezzel a módszerrel kezdtem diétázni 2 hete, szóval megnyugtattál, hogy működik:)

2011. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 4. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
a hoxa-n van olyan hogy mérlegelő ahova beírhatod naponta a súlyod. én már 2 éve vezetem ,szóval megbízható.
2011. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt tudom, de sajnos az eddigi bejegyzéseim úgy tünik hogy elvesztek :( . Pedig az szokta a legtöbb erőt adni, amikor vissza olvasgatom hogy milyen szépen fogytam :(
2011. júl. 4. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!