Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 12 héten keresztül 800...

Ha 12 héten keresztül 800 kcal-t eszem, mennyi fog lemenni a 77 kg-omból?

Figyelt kérdés

20/n/176 cm.


Csak informatíve kérdezem, még nem biztos, hogy erre adom a fejem.


2011. júl. 7. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
biztos sok, de utána legalább annyi vissza is megy mikor már nem éhezik a szervezet.
2011. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És sehogyan sem lehet kivédeni a jojót? És ha utána is megmaradnék a normális kaják mellett + sportolnék is?
2011. júl. 7. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
mi lesz 12 hét múlva? nem lenne célszerűbb egy 1500 kcal körüli diétát beállítanod és életmódot váltanod?
2011. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 800kcallal alig fogytam,az elején megindult,de utánna sehol semmi csak a háj
2011. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mégis mennyi ideig fogyóztál? De hogyhogy nem fogytál 800 kcal-tól? Ez képtelenség. Én elhiszem neked, de ez akkor is képtelenség.
2011. júl. 7. 22:31
 6/9 Dymo ***** válasza:
szerintem ne csináld,800kcal az marha kevés,12 hét alatt az izomzatod is totál lefog épülni
2011. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a jojót nem fogod kivédeni mivel a szervezetedet nem te irányítod. amint kellő kajához jut az inységes idők után rögtön elkezni raktározni mivel azt "gondolja" hogy megint inységes idők jönnek. ezért kell a neked megfelelő kalóriamennyiséggel diétázni és mellé sportolni. akkor nem éhezik a szervezet, nem lassul be az anyagcsere és több kaja esetén sem fog rögtön pánikszerűen raktározni. és az is igaz hogy lehet hogy 800 kalóriával nem is fogsz olyan gyorsan fogyni mint ha mondjuk 1200-at ennél.
2011. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem az a legbiztosabb módszer, ha egészséges kajákból eszel 1200-1400kcalt, és sokat mozogsz mellette. futással nagyon jól lehet pl. fogyni. én is így fogytam 6-7kilót. és így nem jön vissza akkor sem, ha normálisan kezdesz enni, csak a sportot ne hagyd abba. ha a futást unalmasnak tartod, akkor keress valami labdajátékot vagy aerobikozz, stb. sok sikert! :)
2011. júl. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3hónapig fogyóztam 1300-1400kcal-al,lement 15kg.Utánna megált,és az istenért sem akart lejjebb benni,csak kb ha 800kcalt ettem/eszek.Emellett naponta 1órát intenzíven kardiózok. Pedig van még rajtam bő 15kg súlyfelesleg.
2011. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!