Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljes kiörlésű kenyér az jó...

Teljes kiörlésű kenyér az jó reggelire?

Figyelt kérdés

17f vagyok.

Fogyni szeretnék.

Tegnap kezdtem a kúrát.

Ma annyit volt h vettem olyan kenyeret és azt szalámival.

Ez elég volt délig.

Hazajöttem és elmentem biciklizni kifulladásig.

Hazajöttem ittam sok vizet este 5 után meg már nem eszek.

Így fogok fogyni ? És ha igen mennyi idő alatt ? 5 kg-ot kéne.

Ha nem fogyok így akkor mit csináljak ?


2011. júl. 14. 19:34
 1/7 anonim válasza:
ha nem eszel és mozogsz akkor biztosan, de nem túl egészséges módja a fogyásnak főleg ebben a melegben! fontos hogy minden napszakban egyél valamit, reggelre jó a teljes kiörlésű zöldséggel szeletelt szalámi sonkával és sok sok zöldséget mellé, délben egyél fehér húst-zöldséggel-rizzsel, kerüld a burgonyát vacsorára 6 előtt rántotta, tükörtojás mindenképpen valami lightosat de lakj jól nehogy este 10 fele megpusztulj az éhségtől és akkor kezdj el enni! a lényeg hogy ésszel csináld, és figyelj oda mit csinálsz, ne egyből akarj eredményeket!
2011. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarok egyből eredményeket,de azért minimális látszatot sem veszek észre ?
2011. júl. 14. 19:53
 3/7 anonim válasza:
ha folyamat nézed magad a tükörben és méred magad és figyeled a kilókat akkor gyötrelmes lassan fog menni (legalább is úgy fog tűnni és feladod) csináld élvezettel a napi edzést kezdetben keveset, ne egyből tekerd le a tour de france-t! van hogy jó ideig nincs változás és egyszer csak megindul a fogyás megállíthatatlanúl! lényeg hogy ne add fel és ésszel.
2011. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira figyelsz akkor semmiképpen se szalámit egyél a kenyérhez 5x több kcal van benne mint pl egy csirkemellsonkában vagy egy hagyományos párizsiban.
2011. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor mit egyek hozzá ?
2011. júl. 14. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a szalámit edd ne azt a szar kenyeret
2011. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármi más jó helyette,a legjobb a csirkemellsonka. De attól jobb már bármelyik párizsi vagy felvágott.

1-2db toast méretű teljes kiőrlésű kenyér belefél -.-" de azt már ne a zsíros szalámival turbózzuk.

2011. júl. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!