Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, hogy a futástól...

Mit egyek, hogy a futástól vékonyodjon a combom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
hosszútávfutás, de futástól szerintem izmosodik inkább
2011. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én jó ideje futok. Ha van felesleged, az mind lefog menni a futástól, mivel cardio mozgás. lábról is lemegy a felesleg, de ugye atlétikai izmokat szerzel a futással, tehát a combokról a konkrét izom futással nem megy le. Ha azonban egy intenzív cardio edzést végzel, akkor az az egész testre nézve izomvesztéssel is jár (természetesen a zsír elvesztésén felül).
2011. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat futsz akar meg tojasos nokedlit is ehetsz,vagy koromporkoltet.En mar egy jo ideje futok,sokat eszek de a combjaim nagyon lefogytak.Persze en nem fel orakat futok,hanem minden masnap 2 orat. Hidd el nekem,ha sokat futsz nagyon vekonyak lesznek a combjaid.Amugy egyel sok gyumolcsot,zoldseget,halat,turot,sajtot,joghurtot,es igyal sok vizet.Nehanapjan megengedhetsz magadnak egy kis koromporkoltet.(Imadom)
2011. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!