Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem hiszik el az emberek...

Miért nem hiszik el az emberek hogy a teljes kiörlésű kenyér rossz?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy ismerősünk, akinek egy jó nagy gabonatermelő cégük van, és elmondta h a teljes kiörlésű kenyérbe minden szart beledarálnak és nagyon de nagyon egészségtelen, inkább kovászos kenyeret együnk. Ráadásul terjeszt egy nem épp kellemes betegséget is pont azért mert minden szutyok van benne.
2011. júl. 21. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyan helyen kell venni a teljes kiőrlésű kenyeret, amibe nem raknak bele minden szart, pl. a tesco-ba. Én házilag készítem otthonról készített teljes kiőrlésű lisztből, nah az tuti nem rossz ^^
2011. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem raknak minden szart bele, mert előírás van rá, hogy mit tartalmazhat és nem terjeszt semmiféle betegséget sem
2011. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van olyan teljes kiőrlésű kenyér, ami nem az, csak színezik.Viszont lehet érezni az ízén, hogy melyik az igazi teljes kiőrlésű kenyér.Mondjuk én nem eszek kenyeret, helyette natúr, teljes kiőrlésű zabpelyhet.
2011. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is inkább magunk sütjük ha kell:D Én meg azt hallottam, hogy bizonyos csokigyárakban (nem igazán márkás csokikról van szó) akár bele is pisilhetnek. El is tudom képzelni. Vszínű, hogy ha látnánk sok kajáról, hogy hogyan csinálják, többet az életbe nem lenne gusztusunk megenni:(
2011. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Abban a "minden szarban" van a vitamin, a rost, meg a tápanyag, az ásványi anyagok.

A fehér lisztben ezekből semmi nincs, csak a kalória.

Ez CSAK hízlal, de nem táplál.

Ha már az ember hízlaló dolgot eszik, legalább legyen értelme.


Nagyon szomorú viszont, ha az ismerősöd nyíltan elismeri, hogy ROSSZ minőségű gabonát termel, amiből ő maga nem enne.


És ne legyél annyira biztos benne, hogy a kovászos kenyértől (feltételezem, hogy a fehér lisztes kenyérre gondolsz) nem betegszel meg (hosszú távon).

2011. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Helló, nálunk a tescoba nincs elméletileg gyakorlatilag meg van csak színezve van tudom mert ott vagyok pék :)
2011. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

rozskenyeret kell enni, na meg a szinte fekete és nehéz és kemény sokmagvasat (itt németben azt eszem)

amúgy meg nem hiszem hogy mindenhol silány minőségű telj. kiőrlésűt készítenek.ez már megint valami magyar sumákolás.

2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hagyjál már ezzel a baromsággal. Persze, minden rossz: rossz a gyümölcs, mert abban is cukor van, rossz a fehér kenyér, mert fúj abból a csúnya lisztből áll, rossz a rizs, rossz a krumpli és ha néha-néha megeszel egy kocka csokit, akkor lehetőleg kösd föl magad.

Anyám úgy fogyott 30 kilót 25 éve, hogy akkor még csak reformkaják se nagyon voltak itthon és mégis sikerült neki.

2011. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!