Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék nem tudom,...

Hogyan fogyhatnék nem tudom, hogy kéne nekikezdenem csinálni?

Figyelt kérdés

én ilyne alakkal rendelkezek: [link]

157 cm 51-52 kg. körte alak. Csipőm fenekem szélesebb felül nem,kicsi mellek,erős vádli és utálom! Nem érzem jól magam egyszerűen borzasztó főleg farmereknél amik még inkább kihozzák a vastag vádlim és a széles csípőmet! (Csőfarmereket szeretem)

Szeretnék 46-47 kg-ra lefogyni vékonyodni! Kb iylen alakot szeretnék: [link]

Ne gyertek azzal,hogy ez csupán photoshop mert bármiylen lesifotot megnézünk róla ugyanilyen vékony!

Mit kéne tennem? Mármint nem hatalmas súlyfelesleggel rendelkezek tehát úgytudom így nehezebb! egyeltalán lelehet fogyni?


2011. júl. 21. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Más a két bige csontozata. Genetika, tudod. Ezt nem tudod megváltoztatni, fogyhatsz akármennyit, akkor sem úgy fogsz kinézni, mint a kettes, hanem mint egy zörgő csontú piszkafa, rondán kimosolygó csípőcsonttal + xilofonozni lehet majd a bordáidon.

Azt is vedd bele, hogy a linkelt csaj nyilván nem 157 centis.


Olyan ruhát válassz, ami jól áll a testalkatodhoz (igen, a csontozat és a magasság is számít). A csőgatya amúgy is ocsmány egy találmány, véleményem szerint.

2011. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vanessa Hudgens(első) és Eva Longoria(második) 157 cm.
2011. júl. 21. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor csak a csontozat, plusz optikailag a magassarkú nyújt rajta. De a csontozaton NEM változtathatsz.


Figyelj, én egy 10essel magasabb vagyok és 50-51 kiló, szintén körte/homokóra alak, igen, kivigyorognak a csontjaim még farmeren át is (nem szép), és ha ledobnék még pár kilót, akkor se néznék ki úgy, mint a kettes (plusz ha nem a mentő vinne el szirénázva, akkor az ismerősök toloncolnának kórházba anorexia nervosa gyanúval).


Én is tökre szeretném, ha a csípőlapátom keskenyebb, sudárabb, "fiúsabb" lenne, de nem az, és soha nem is lesz az. Ahogy pl. 180 centi se leszek soha.


Békélj meg a testalkatoddal, ha formásabb akarsz lenni, sportolj sokat, és NE divatőrületek alapján válogasd össze a ruhatárad, hanem az alapján, mi előnyös neked. Meg ne modellekre akarj hasonlítani, magadból hozd ki a legjobbat!

2011. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!