Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este hat után ettem. Nagy...

Este hat után ettem. Nagy bűn? Hogyan dolgozhatom le? FoNtOs

Figyelt kérdés

Másik kérdés, milyen "édességet" lehet enni fogyókúra alatt?

ÉS végül az utolsó...xD

Milyen "főtt" (értsd. nem kész) kajákat ettetek fogyókúra alatt? Megkaphatom a receptjét?:$


Bocsi a sok kérdésért!!xD

17L


2011. júl. 23. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet enni este 6után ne aggódj, lefekvés előtt 2órával lehet enni, aztis azért h tudj aludni, mert telehassal nem túl jó. különbenmeg, olyan édességet eszel amilyet akarsz, mert néha megengedhető persze azért ne minden nap.
2011. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jójó hülyén fogalmaztam:D xD

De azért most komolyan:P

2011. júl. 23. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogyókúra csak akkor működhet tartósan, ha nem más, hanem a magad szabályaihoz igazodsz. Ennyi idősen isemerned kell magad annyira, hogy tudd, mi a jó neked, és mi nem, mitől fogysz, és kitől hízol, neten meg van egy rakás kalóriszámlálgató, meg fogyis recept.
2011. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jójó az lesz, ha ilyen baromságokban hiszel


sportolással hogy állsz?

2011. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

itthon comb-has-csípő (úszógumi) konkrét rubint réka .

Ha jobb idő van kocogás (futás álnév alatt xD csak még nem birom)

2011. júl. 25. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem szaladj, az a legjobb :) es az uszas is ha megteheted :) de a szaladast azt mindig meglehet, ha van ambiciod.. en telen is szaladok:D es oszinten :) mindenki nyavajgott h ilyen beteg lesz olyan beteg leszek, es az imurendszerem olyan eross, h mellettem mindenki dol ki en meg nem kapok el semmi jarvanyt :-j szoval ennyit errol!


es, ne egyel este szerintem 6utan :) most ha egyszer ketszer megszeged 1 honapba az nem szamit, attol felgyorsul kicsit az anyagcsere az nem baj :) csk ne csinalj belole rendszert :) es tenyleg te kell magadnak kikobozd h h fogyj le minel jobban, es h mitol hizol, stb:) sok szerencset!


es SPORTOLJ meg mellozd a zsiros nagyon sos kajat s a sok szenhidratot :)

2011. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!