Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem? (sűrgőő...

Valaki segítene nekem? (sűrgőőőős)

Figyelt kérdés

Az lenne a bajon hogy 12 éves vagyok 161 centi és 59 kiló. Mindennap futok rendszeresen plusz még diétázok is.

A kérdésem az lenne hogy ha 6.5-ösön futok mindennap plusz felülésezek akkor lefogyhatok 5 kilót (Sokan azt mondták hogy a 6.5-ös a kocogás de 12-es a max és nagyon gyors)


Ui: Nem én kérdeztem meg ez a kérdést többször!!!


2011. júl. 23. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
:O anyám 12 éves vagy és diétázol? hát sztem inkább vissza kéne menned barbizni mert ebből még anorexia is lehet...hidd el nálam ugyanennyi idősen kezdődtek a problémák...de a kérdésre válaszolva sztem jó ez a mozgás és lehet vele fogyni de azért vigyázz.
2011. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:):)


Am visszanéztem a hasonló kérdéseket és azt írták hogy a 6.5-ös az gyors séta és nem futás(robust futógépem van)

De a 7-es 8u-as az meg már nagyon gyors

2011. júl. 23. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:
persze hogy letudsz,de lehet hogy lassú lehet hogy gyors lesz a fogyás attól függ mennyi a felesleged,ha tudsz menj el biciklizni is
2011. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rosery válasza:

Sztem 12évesen nem kellene diétáznod, mert még úgyis fogsz nőni és eloszlik majd a súlyod.


Sőt ha túlzásba viszed a diétádat akkor még lehet belőled 1 hormonzavaros felnőtt is, ami sztem nem lenne vmi nagy élmény.


Bár tetudod, hogy akarod elrontani az életed...ez is egy jó módja.

2011. júl. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!