Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az ideális...

Férfiak! Milyen az ideális testű nő számotokra?

Figyelt kérdés
Rengeteg lány írja:" 170cm vagyok,50kg,hogyan fogyjak még 5kg-t?Nagyon kövér vagyok?Mennyit kéne még fogynom?" Ezeknek a kislányoknak ki mondja,hogy kövér,vagy fogyjon?Ezt a társadalom sulykolja?Vagy a férfiak tényleg ilyen nőkre vágynának?Minden nőnek úgy kellene kinéznie,mint Rubint Rékának?Nem az elhízott nőket támogatom,de szerintem manapság torz a fiatal lányok önképe.
2011. júl. 27. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka szerintem a legtöbb pasinak nem tetszik, mert már túl izmos.

Biztos vannak időszakok az életükben amikor fontosabb nekik hogy néz ki az akivel vannak, mint az, hogy jól el lehessen vele amúgy lenni. Van aki megragad ebben az életszakaszban, tény.

Nem az a vonzó bennük, hogy egészségesek, szépek, hanem az, hogy divatosak.

Pl. a szőkeség is.

Ha más lenne a divat, másra buknának. Azok akik ilyenek.

De a legtöbb férfinek szerintem a normális alkatú nők tetszenek, és mindegyiknek megvan a maga golyója (pl legyen vörös, vagy fekete hosszú hajú, nagy cici-kis cici stb).

2011. júl. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka hol izmos? ***** ez csak szálkás... amúgy meg egyáltalán nem azért nem jön be, mert ilyen a teste. Azért nem jön be mert lófeje van!

Na ő már izmos, és tetszik is: [link]


80% arc függő a dolog... egyébként testsúlynál csak annyi a lényeg, hogy átlagos legyen. Se túl sovány (akkor túl kicsi a mell) se túl zsíros ne legyen (ne feszítővassal kelljen a puncit megtalálni). Ezen belül nekem már tök mindegy lehet ő 170cm mellé 75kg is, csak akkor legyen izmos. Amúgy egy kis pocak simán belefér.


Gondolom ti se problémáztok azon, ha egy csávónak nincs ilyen hasa: [link] csak ne legyen ilyen feje: [link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az a pasi!!! :-DDDD

szerelmes lettem. lol.

2011. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Rubint Rékát undorítónak tartom, miként a nagy mellű és egyéb módon plasztikázott nőket is. Nekem tényleg nem a külső számít, hanem az, hogy az egyénisége legyen érdekes, izgalmas (kevés ilyen van, férfiban és nőben is).

Ha pedig a külső, akkor legyen természetes a külseje, számomra minden természetes szép. Ha van egy kis többlet az sem zavar, de 170 cm-hez az 50 kg szerintem kevés, az nem kövér.

A 170 cm magas barátnőm kifejezetten vékony volt és akkor volt 62 kg. 50 kg-mal el sem tudom képzelni milyen lett volna. Talán zavart is volna, ha még vékonyabb lett volna.


A torz kép az ideális nőről, igaz.

Egy férfit úgy igazán nem a külsővel lehet megfogni. Nem mondom, hogy nem hat a külső, de hosszabb távú, stabil kapcsolathoz nem elég.

2011. júl. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

"Minden nőnek úgy kellene kinéznie,mint Rubint Rékának?"


Itt tartunk, hogy még a jó példát is megpróbálja valaki leszólni?

Elképesztő, hogy valakinek az agyába Rubint Réka egy negatív példa. Nem sulykolja senkinek, hogy fogyjon, hanem hogy figyeljen a testére és éljen egészségesen. (jelzem ezt nagyon kevesen tartják be)

Nem a te önképeddel és értékrendeddel van probléma.

Nem kell nagy dolgokra gondolni. A feleségem hetente elmegy 2x futni és 2x aerobik dvd.vel edz, nem zabál ócska kaját két pofára és hasonló az alakja, mit Rubint Rékának.

2011. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
*... probléma?
2011. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj,de mi is volt ebben a negatív?Szerintem semmi.Egy kérdést tettem fel,nem pedig őt minőstettem.Én,és a családom is egészségesen étkezünk,életünk része a mozgás.Mégsem akarom,hogy a lányunk olyan társadalmi felfogás mellett nőjön fel,ami most jellemző: az az,ha nem 40kg vagy,akkor egy hájas malac vagy,ha a fiatal modell lányokra akarsz hasonltani,akkor dugd le a torkodon az újjad.Ezen az oldalon rengeteg olyan lány tesz fel kérdést,akinek baromian hibás a testképe.
2011. júl. 27. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ezen az oldalon rengeteg olyan lány tesz fel kérdést,akinek baromian hibás a testképe."

Ez teljes mértékbe igaz... de a legnagyobb probléma, hogy csak akkor hajlandóak felemelni a feneküket és mozogni egy kicsit ha fogyni akarnak (vagy még akkor se?). Ha már csak a mozgás (rendes sport) meglenne fele ennyien sem kérdezgetnének itt.

2011. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
személyszerint: nekem az olyan 165-170cm körüli lányok jönnek be és inkább a vékonyabb formás popsival:P mell az annyira nálam nem fontos de azért jó ha van :P én a természetes nőket szeretem :P és nem az ilyen festett szőke nyávogós csajokat:) amúgy szerintem mindenkinek más az ideálja:)
2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 10:22


Mégis sikerült összehoznod Rubint Rékát az anorexiásokkal. Ezzel mi volt a terved?

2011. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!