Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki szobabicikl...

Fogyott már valaki szobabiciklizéssel? (persze ugy hogy figyelt étkezésére )

Figyelt kérdés
leirnátok h mennyi idö alatt és mennyit(?) és hogy a külsötökön látszott e (? eseleg cm.ben)
2011. aug. 6. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet fogyni pusztán biciklizéssel és helyes étrenddel ez nem kérdés. Az a kérdés, hogy megéri-e csak pusztán szobabiciklivel fogyni? Szerintem a szobabicikli csodálatos találmány igen hasznos, de szálkásítást nem érdemes csak rá építeni. Bár ezt mindenki döntse már el maga.
2011. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Eddig 26kg-ot fogytam csak szobabiciklivel és sajnos a felsőtestet elhanyagoltam és így egy kicsit elgyengült a kezem de azóta bicikli után mindig súlyzózok egy kicsit meg tervezem hogy szobabicikli helyett heti 2x-3x teljes testes súlyzós edzést végzek :)


Hát nagyjából három hónapja biciklizek az elején minden nap egy órát most már 80-90 percet 29-30km/h-val max fokozaton.

4 hónapja fogtam bele a sokak által emlegetett életmódváltást :)

Cm-be meg rengeteget jelent!


Nagyjából ennyi.

2011. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

ez mennyire látszik a külsödön ? ( a minusz 26kg )

2011. aug. 8. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem igazán látom de ha felkapok egy "régi" ruhadarabot akkor eléggé feltűnő. Már minden ruhán nagy rám :) Csak derékből ment le eddig 20 cm.
2011. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!