Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megehetek egy chipset?

Megehetek egy chipset?

Figyelt kérdés
(Már fél éve fogyózom,16 kilót sikerült lefogynom egészségesen, egészséges kajákkal, sporttal stb. , ma tartok pont a -16. kilónál, gondoltam "megünnepelném" egy chipsel. De nem csinálok belőle rendszer, ugyan ugy folytatom a diétát.
2011. aug. 10. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Őszintén, szerinted rád fog hirtelen több kiló háj menni, ha egy zacskó chipset megeszel??

Egyed!

2011. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Persze, de utána téyleg ne ess vissza és ne kezdj zabálni. De lehet jobban járnál egy sütőben sült fűszeres hazai rendes krumplival. Az mágsem olajos tartósítószeres sz*r, hanem sültkrumplio. Kevésbé hízlal, mint a chips, de mégi isteni foinom! :) Sok sikert!
2011. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bevallom nem értem miért pont a -16 kilót kell megünnepelni. Ez volt a végcél?


Amúgy egész nyugodtan megeheted, csak vigyázz, ne ess vissza - ez amúgy elég sanszos ha fél év után is a chips jut eszedbe mint "ünneplő kaja".

Szerintem eleve veszélyes kajával ünnepelni, mert akkor az ember rákap arra, hogy eszik ha bánatos, eszik ha örül, stb.

2011. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
véleményem szerint nem jó ötlet, mert ha eddig megálltad, nem biztos hogy ezután is megfogod! csináld végig a diétát és majd utána ünnepelj, vagy egyél inkább valami kevésbé olajos kaját.
2011. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


Szerintem nem kell annyit agyalni egy ilyen kérdésen. Ha jól esik, edd meg, csak ne csinálj belőle rendszert. Azt gondolom, ha pl havi egyszer megkívánsz egy kis zacskó csipszet, attól még nem hízol vissza, vagy az még nem feltétlen egészségtelen. Én még csupán 4 kg mínusznál járok, de mindent megeszek (persze ésszel, és igyekszem az egészséges kajákra törekedni). Úgy érzem, így nem esik nehezemre a fogyás... Jahh, és a mozgás elengedhetetlen... Fogd fel úgy, ma eszem egy kicsit többet, de annyival tovább is edzek ma... :-)

Sok sikert! Ha van valamilyen jó ötleted, vagy tipptd, amivel ezt a szép eredményt elérted, örülnék ha megírnád!

-Andi-

2011. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :).


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:27


Sok sport, egészséges , diétás étrend, ennyi az egész :)

2011. aug. 10. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha most bezabálsz egy egész zacskó chipset, akkor pont a fogyókúra "titkát" szeged meg, a mértékletességet.

Ha kívánod, egyél meg egy marékkal, de ne egy zacskóval.

És egyél meg 2 hét múlva még egy marékkal, ez belefér.

Ha nálad csak a két véglet létezik, a mindent vagy semmit, akkor ez nagy problémát fog okozni, ha elérted a kívánt súlyt.

2011. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csináld végig a diétát és majd utána ünnepelj,


Erről beszélek. Csináld végig, aztán mindent lehet = visszahízol.

Sokkal jobb, ha inkább a fogyókúra alatt megtanulod, hogy mindent lehet - mértékkel.

2011. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben. Nem ettem meg mind, csak egy két marékkal.



A chips szó alatt, a burgonyasziromra gondoltam.

(25 g, 137 kcal, és 45 g-os egy csomag)

Gondolom, akkor ez sem jobb mint a chips,

2011. aug. 10. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!