Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy egy héten az...

Igaz az, hogy egy héten az ideális fogyási ütem maximum 1 kiló?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz.
2011. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igaz! Bár ez sok mindentől függ, de fogjuk rá igen.

Ha extrém túlsúlyos vagy akkor lehet még több is le tud menni zsírból, de ha már eleve gidrány vagy akkor valószínű még a felénél is kevesebb fog levánszorogni. Persze lehet siettetni, de ha nem akarsz izomból fogyni akkor lassan de biztosan csináld.

Remélem a teljes testes edzést nem felejted el!

2011. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majdnem. Heti fél kg kis túlsúlyból, 1 kg nagyból.
2011. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát van egy olyan 6-8kg felesleg rajtam,és egy hónapban sportolás+egészséges étkezés mellet mennyit tudok leadni?
2011. aug. 10. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat, hogy nem.

Két hét alatt 11 kilót fogytam intenzív mozgással, síeléssel )és itt most nem a hétvégi síelők bohóckodására kell gondolni,hanem tanulásra, nem kezdő szinten.

Ha izomból fogytam volna akkor nem lett volna igaz, hogy utána olyan erőben voltam amikor letelt a két hét, hogy a fizikai állóképességem nagy mértékben javult (plusz súlyokkal csináltam végig azt az edzést amit korábban csak natúr) egyéb lihegés és izomláz nélkül, tehát nagymértékben javult a fizikai állóképességem.

Nem nagy kezdősúlyról indultam, 78-ról 67-re ugyanazon a mérleggel mérve) 180cm magassággal.

Mivel csak elég lassan tért vissza a súlyom (kb 1-1,5 év) tehát tartósnak is volt mondható a rendszeres mozgás mellett.

Tehát az, hogy egy 2 hét sporttal nagymennyiségű súlyt adtam le annak ellenére, hogy nem voltam túlsúlyos, csak pozitív hatásait éreztem (leszámítva azt, hogy a gatyáim mind leesetek rólam)

2011. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két hét alatt 11kg?:O Az szép:O
2011. aug. 10. 17:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Őm és nekem mit ajánlanál,hogy kicsit gyorsabban fogyjak de tartosan és ne legyen hátránya?
2011. aug. 10. 17:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit lehet ajánlni?

Intenzív sportolást :) Ki milyen sportot szeret. A síelés az egyik legintenzívebb sport (akár alpesi, akár sífutás), azzal könnyű leadni a kilókat napi 35-40km felett (lesiklás)

Hasonló eredményeket el lehet érni kajakozással, kenuval,gyorskorcsolyával és minden egyéb dinamikus sporttal.

Más sportágakkal kisebb eredményt értem el:

Tenisz 7kg 2 hét alatt napi kb 4 meccsel,

Foci 2kg (1 hónap edzés után)


Megoldás kulcsa az intenzív sport. Tehát nem elég csak imitálni a sportot, hanem keményen kell csinálni.

(Akár sakkozhatsz is, mert a "nagyok" szintén veszítenek 2-3 kilót egy komolyabb mérkőzés alatt)

2011. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!