Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fuggoseg mellett hogyan lehet...

Fuggoseg mellett hogyan lehet fogyni? Sehogy?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy nagy bajom. Az, hogy fuggo vagyok. Nem tudok korlatot tartani. Sajnos ha edeset eszem, akkor nem tudok megallni szo szerint 1 kg-nal. A kedvencem a nutella es ezt ugy eszem, hogy kanalazom evokanallal. 1 sima uveg nutella az nekem szinte semmi. Mostanaban folyamatosan kivanom es megvagyok orulve miatta. Nem tudok nem gondolni ra minden percben, de megallom, hogy ne egyek, mert tudom hogy nem eleg nekem egy kiskanallal belenyalni az uvegbe. El van rakva a szobamban 1 uveg meg es nem nyulok hozza. Bontatlan. Barattol kaptam egyszer. Fogyokurazom, azaz inkabb eletmodot valtottam. Sajnos konnyen hizok. A sulyom miatt nem ehetek sokat.


mit tudtok tanacsolni, hogy ne kivanjam ennyire?? Eros vagyok, nem fogadom el az edeset nassit ha kinalnak akkor sem. Szoval ezzel nincs baj. Baj ott van hogy szenvedek nagyon. A tudatomban van es ideges, feszult vagyok hogy nem ehetek. Eddig nem kivantam, de most nagyon kivanom 1hete. Kedden ettem is nutellat nem keveset, mert buli volt. Neha, nagyon ritkan be van iktatva bunozos nap, de most nem akarok bunozni...


segitsetek...bocsanat a kusza mondatokert de most nem vagyok esznel...


hogyan toroljem ki meg az emleket is az edesnek az agyambol?? Le akarok szokni rola, mint mas ember a cigirol...


2011. aug. 11. 17:13
 1/9 A kérdező kommentje:
A masik bajom meg az, hogy fusztralt vagyok nagyon. Nem vagyok otthon, ideiglenesen kulfoldon vagyok, ahol nem erzem magam valami jol es mar varom a hazateresem napjat. Augusztus 28-an megyek haza...iszonyatosan messze erzem ezt a napot...itt minden perc egy ora...es ennek edeset...
2011. aug. 11. 17:15
 2/9 TOMAtm ***** válasza:

vegyél sovány túrót meg hozzá diétás lekvárt,de ne sokat!!

ott az édesség,a nutellát meg azért kívánod mert eszed.a magas szénhidrát(és a nutella AZ)boldogságérzetet vált ki.neked nem függőséged van hanem szeretethiányod.és ezzel pótolod.

ennyi nem is kell hozzá pszihomókusnak lenni h ezt kibogarássza az ember.keress egy barátot,kapcsolatot.amiben jobban érzed magad mint a mogyorókrémmel.

2011. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most nagyon rossz nekem. A lelkiallapotom teljesen a nullan van. Gyulolok ott lenni ahol vagyok es csak augusztus 28-an er veget ez az egesz. Utana mar minden helyre fog jonni, de addig meg megol az idegesseg. Marmint az hogy hianyom van mindenbol.
2011. aug. 11. 17:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem lehet mást tenni, MUSZÁJ kibírni. Tudod milyen szarul fogod érezni magad, ha most elkezdesz zabálni? Ha nem tudsz leállni és visszahízol mindent? Legyél erős, túl kell jutni ezen.
2011. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, nem eszem. Eros leszek nem fogok nekiallni zabalni, csak mindjart megorulok...utalok itt lenni, es utalok mindetn, mindenkit...


edeset meg kivanom nagyon. Sajnos nincs ami megnyugtatna...s undorito kovernek erzem magam, mint egy tonnas diszno....


nem tudom hogyan fogyhatnek le jobban...

2011. aug. 11. 17:46
 6/9 A kérdező kommentje:
kobemeteresen mommedt boszme trombozis.....
2011. aug. 11. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Mosolyogj! :) mindig, mindenkire. Ettől te is boldogabb leszel, és talán mások napját is feldobod. Meg az is jól esik az embernek ha valaki visszamosolyog.


Ne foglalkozz ezzel az egész szarral, hagyd a fogyást, inkább éld az életed. Még akkor is ha egyedül vagy. Gondolj csak a szép dolgokra, van abból is elég. :)

2011. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, probaltam valtoztatni, de nem sikerul. Tart kb 5 napig es utana megint visszaesek. Semmi sikerelmenyem nincs, semmi jo dolog nem tortenik velem. Olyan rossz. Egyeduli dolog itt az eves meg az alvas lenni, de meg zabalni se zabalhatok, mert akkor megnagyobb disznova hizom, mint ami vagyok....
2011. aug. 11. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, de én is cukorfüggő VOLTAM.


Jött egy fiú, aki vékony alkat volt: gondoltam kövéren hogy néznék ki mellette.

Régen így nézett ki egy napom:

reggelire édesség croissant, vagy péksüti, vagy kakaóscsiga kakaóval.

tízórai: anyu/nagyi sütije, ha suli volt csoki vagy péksüti.

ebéd: ha nem édes tészta volt pl. túróstészta cukorral, akkor sajtos-tejfölös tészta, vagy pizza utána MINDIG vmi süti. levest sosem ettem.

dél. u.: csoki, fagyi stb.

este: joghurt (cukros joghurt nem natúr) kenyérrel vagy kakaóscsigával, volt h este 8kor is nápolyit ettem a gép előtt...


EZ RENGETEG... ezt így leszokva látom. Na nem úgy kezdtem a fogyit hogy "semmi édeset ezentúl nem fogok enni."

1. szabály: csak délelőtt mehet édesség! már ebédre sem mehet semmi cukros, édes, sem üdítő vagy cóla. fokozatosan csökkentettem a napok számát mikor édeset ettem.

Eztán csak minden 2. nap engedélyeztem magamnak édeset.

kb. 2. hét után mehghoztam a 2. szabályt:

heti max 2szer jöhet édesség/pizza/chips! növeltem a gyümi zöldség sovány párolt hús adagokat.

3. szabály: heti max 1szer jöhet édesség!


A lényeg a fokozatosság. képes vagy rá, csak ne rögtön akard átváltaztotni az életed. ha fokozatosan csinálod le tudod magadban ezt győzni!!!

jól tudom mert ez egy harc... saját magaddal. és el kell döntened: az a nutella fontosabb vagy te? hagyod hogy legyőzzön egy üveg nutella? ugyanmár mi az. :) te ennél többre vagy képes.

ezt mondogasd magadban és menni fog.

2011. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!