Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves fogyókúrázók! Miket...

Kedves fogyókúrázók! Miket esztek vacsorára?

Figyelt kérdés

Én hétfő óta fogyózom,de a vacsival mindig bajba vagyok,hogy mit ehetek.Adjatok légyszí tippeket!

(tegnap 1 pár virslit ettem paradicsommal)


köszönöm!


2011. aug. 11. 17:33
1 2
 1/17 TOMAtm ***** válasza:
egyél csak paradicsomot és lefekvés előtt 125gram sovány túrót.
2011. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

[link]


•padlizsán, fejes saláta, karfiol, brokkoli, gomba, paprika, zöldbab, uborka és sárgarépa, póréhagyma, retek, zeller, spenót, paradicsom, cukkini,

vagy


•50 dkg bármilyen más zöldségfajta

Gyümölcs (50 dkg)

•alma, körte, bogyós gyümölcs, körte, grépfruit, szőlő, dinnye, mandarin, narancs, őszibarack, szilva, vagy 30 dkg bármilyen más gyümölcsfajta

•30 dkg főtt burgonya (270 kalória)

•15 dkg paradicsom (30 kalória)

•50 dkg alma (150 kalória

Húsfélék (25 dkg)

•csirke, pulyka, halak, sovány marhahús

2011. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én vacsira 1-2 répát eszek meg.
2011. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
rendes kaját, nagyon kevés szénhidráttal. ma pl sült hús lesz és salátát eszek hozzá.
2011. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amiket én szoktam enni:


-gyümölcsturmix (bármilyen idénygyümölcs, hozzá kefír, édesítőszer és turmixgépben kész van fél perc alatt)

-túró vagy sajt és hozzá eszek zöldségeket (esetleg abonettet)

-saláta (pl. sült csirkehús vagy tojás vagy mozzarella vagy tonhal + zöldségek+ tejföl vagy joghurt)

-fehérjeital (táplálékkiegészítőkre gondolok, ebből vaníliásat vagy csokisat iszom)

-leves (sokszor azt, ami ebédről megmaradt)

-néha csak egy kakaót iszom, ha nem vagyok éhes (keserű kakaóporhoz hozzáöntök egy kis forró tejet, összekeverem és édesítem, vagy édesítőszerrel vagy xilittel)

2011. aug. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A maradék ebédet, diétás gombás zuzapörköltet,köret nélkül. Lehet mellé még egykis sovány túrót is fogok.
2011. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 TOMAtm ***** válasza:
a gyümölcszabálást egyátalán nem javaslom,mivel(persze mondjuk egy fullcukor banánhalom eléggé véglet)tele van gyümölcscukorral,amit a szervezet nagyon gyorsan fel is szív,szóval ennyi erővel megehetnél 2 lekváros buktát porcukorral.
2011. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
SZ...RT SE, MERT ITT NEM LEHET AHOL VAGYOK...GYULOLOK ITT LENNI UNDORITO EGY VILAG!! MIT ESZEM?? ZOLDET. SALATAT NYERSEN MEG FOTT KARFIOLT, BROKKOLIT. ENNYI. NO MARTAS, NO FUSZER. ZABALOM NYERSEN. ENNYI. HANYADEK.
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
TURO? FEHERJE? TOJAS? MI AZ???? AZT SE TUDOM MAR HOGY MI AZ HOGY JOGHURT MEG ILYESMI...
2011. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsó veled meg mi van?
2011. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!