Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 11 napig koplaltam és...

Ha 11 napig koplaltam és utánna 1 napig mindenfélét ennék pl. :csokit stb. és utánna folytatnám a koplalást mennyit híznék?

Figyelt kérdés
1nap alatt,de persze többet sportolnék elmennék még úszni!
2011. aug. 15. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, azt nehéz felfogni, hogy a koplalás nem fogyókúra? 1.vagy visszaszedsz mindent, amikor végre megpróbálnád abbahagyni önmagad idióta sanyargatását (jojó-effektus) 2.nem hagyod abba, belebetegedsz, akár bele is halsz.

Szerintem egyik kimenetele sem éri meg.


Csak egy cseppnyi önkontroll kellene az egészséges táplálkozás és a mozgás mellé, és akkor eredményes lennél. Ez így a világ legnagyobb marhasága. Nem véletlenül kell az embernek táplálkoznia.

De a te életed, úgy teszed tönkre magad, ahogy neked tetszik. Még csak nem is sajnállak.

2011. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
te hülye vagy?
2011. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Most komolyan mghízhatnék?
2011. aug. 15. 13:23
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
1 nap alatt akár 5-10kg-t is lehet hízni, nem tudtad?
2011. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem nem híznál meg egy napi zabálástól.

De koplalni tényleg nem egészséges.

2011. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem ezekkel a hülye koplalós diétákkal kell fogyni, hanem mozgással, többet kell elégess, mint amennyit beviszel, ennyi. Oda kell figyelj mit eszel, mennyit, hányszor és mikor, este már ne egyél semmit. De enni kell, mert ha koplalsz, csak azt éred el, hogy a szervezeted átvált tartalékos üzemódba, és semmit nem fogsz fogyni, viszont egész nap éhezni fogsz és korogni fog a gyomrod...
2011. aug. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit nevezel hízásnak?

koplalással veszítenéd az izmot, végén zsírosabb lennél mint induláskor :)

2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség ugyanezt csináltam... volt egy időszakom, miután lefogytam, hogy úgy éreztem hogy rengeteg mindent kihagytam: anyunak csomó sütijét, nagy fagyizásokat, édességeket, mindent, ezért enni akartam egy csomót fogyi után. 1 nap jól be is zabáltam csokiból: 3 tábla milka, 5-6 db bounty-milkiway, ilyesmi, vettem jégkrémet is, bementem pékségbe és mindenfélét vettem magamnak.

Aztán rosszullétig tömtem magam, tényleg rosszul voltam és szét akart szakadni a gyomrom!!! másnap jött a bűntudat: hízni fogok, sokat ettem és fájt a hasam nagyon, és a többi 6 nap azon a héten CSAK ALMÁT ettem. semmi mást, napi 5-6 alma. mert féltem hogy hízom. de képzeld: a 7. nap után annyira éhes voltam és akartam a csokit hogy a 8. napon (a hét újabb kezdetekor) ismét teletömtem magam édességgel! persze megint jött bűntudat... és ez így ment csomó ideig...


ne csináld! ilyesmit sem fogyikor sem súlytartáskor SEMMIKOR nem szabad csinálni mert csak rosszul fogod magad érezni lelkileg

2011. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
az a baj édes ha koplalsz a tested a kalóriákon elkezd spórolni tehát takarékra kapcsol. ez azt jelenti ,hogy lehet 3 napig koplalsz de annyit érsz vele mintha egy hétig normálisan étkezel + mozogsz. a szervezeted becsap téged direkt nem fogja lebontani a koplalás miatt a zsírt hanem raktározza szval buktad:D
2011. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy a testkompozíciónak nek tesz jót.
2011. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!