Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, és elkezdtem...

15 éves vagyok, és elkezdtem fogyókúrázni. Le is fogytam kb 7-8 kg, de, mint tudniillik, ezzel a mellem is kisebb lett. (Így sem volt valami nagy |: ) Így fog még nőni normálisan?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb bajod is lehet, ha 15 évesen fogyókúrázol. Főleg, ha idióta módon.
2011. aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Én is 15 évesen kezdtem fogyózni. Első körben fogytam 10 kilót. Sokkal kisebb lett mindenem. Aztán fogytam még 12 kg-t. A mellem nem nőtt meg. De ez ne vegye el a kedved. Nekem akkor amikor kövér voltam, nagy volt. Mostmár olyan közepes, vagy inkább kicsi. ez van.

amúgy 170 cmhez voltam 79 kiló, most meg 58,60. szóval egy kicsi visszajött a 4 év alatt.

neked mik a paramétereid?

18L

2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

énis 15 vagyok, fogytam 6kilót, kis mellem volt eddig is, de még kisebb lett

de sztem fog még nőni, nagyonnagyon remélem!!

de am én is kiváncsi lennék..

2011. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mell zsírszövetből van. Több zsír, nagyobb mell. A vékony lányoknak általában kicsi mellük van.

Persze genetikától is függ. Ha anyukádé és ha van nővéred, az övé nagy, akkor még reménykedhetsz. Ha nekik kicsi, neked is az marad valószínűleg.

2011. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló!

nem idióta módon fogyókúráztam, és nem is vittem túlzásba, mert kb egy fél év vagy háromnegyed év alatt ment le 8 kg.

kb 177-78 cm magas vagyok, és 70 kg :)

sok mindenkitől hallottam már, h nőhet 18 éves korig, de mindig változik mell :)

2011. aug. 16. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj ..és ha nem nő? nem szép az ha valaki playboyba illő mellekkel mászkál ..és szerintem nézz szét a családodban ... anyudnak mekkora ? és a mamáidnak ? kire hasonlítsz ?
2011. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
édesanyámnak nagyobb melle volt, de mondjuk nem rég ő is fogyott, és neki is kisebb lett... közepes körül van...
2011. aug. 16. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem jönnek be a nagy mellű csajok..

F/17

2011. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!