Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Thinspo, thinspiration?

Thinspo, thinspiration?

Figyelt kérdés

Ezek a szavak mit jelentenek?

Nézegetem a képeiket,és annyira tetszenek*_*

Olyan egyforma stílusú az összes.


2011. aug. 17. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Thin - vékony

Inspiration - inspiráció


Olyan képeket gyűjtenek ezek a blogok, amelyek fogyásra inspirálják az embereket, úgymond motiváció, hisz mindenki szeretne így kinézni (még ha a képek nagy része photoshop is :)).


A thinspo a thinspiration rövidítése.

2011. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2011. aug. 17. 11:34
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Én is imádom őket!:) Vannak azért a photoshoppoltak között igazi lányokról is, na engem ezek inspirálnak, hogy ha ők így néznek ki, én miért ne nézhetnék ki ugyanígy:))
2011. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
tiszta anorexia!!!
2011. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek ezek a képek, de azért fenntartásokkal kell kezelni, és nem(csak) a Photoshop miatt. Testalkattól függ, hogy ki mit tud kihozni magából. Egy endomorf testalkatú nőből sosem lesz ektomorf (a képek többségén ilyen testalkat van, és ez igen ritka).
2011. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, de egyrészt nem mindegyik anorexiás, másrészt meg egy csomó olyan kép van, ami "előtte-utána", na én ezeket szoktam csodálni, hogy nekik sikerült lefogyni:) Akkor nekem is menni fog:)
2011. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen én is nagyon csodálom őket:)

És tényleg vigyázni kell,mert el tudok keseredni rajtuk,hogy mennyire nem úgy nézek ki.De már dolgozok rajta *_*

Köszi a válaszokat :)

2011. aug. 17. 13:40
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
üdv az anorexiás idióták népes táborában
2011. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Hát, én bármennyire is szeretnék lefogyni, akkor sem szeretnék így kinézni..Ezek a fotók abszolút nem inspirálnak...Bocsi :((
2011. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
Kétségbeejtőek. Ha boldog akarsz lenni, akkor ne úgy akarj kinézni, mint ők, hanem fogadd el önmagad és önmagadhoz képest nézz ki jól! szerintem Shakira vagy Beyonce sokkal inspirálóbbak, mert igazi, nőies alakjuk van.
2011. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!