Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jégkása vajon mennyi kalóriát...

Jégkása vajon mennyi kalóriát tartalmaz?

Figyelt kérdés
Ma a városban voltam, és nagyon megkívántam a jégkását. Málnás-kivis 2 dl. Mennyi kalóriát tartalmazhatott? (saccperkábé)
2011. aug. 17. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h nagyon tudok segíteni, de az tulajdonképpen jég leöntve valamilyen sziruppal, szörppel. A szörp max 1 dl lehet. Szóval nézd meg a szörpök deciliterenként menyit tartalmaznak. Bár, tudom, ez márkánként és ízenként is változhat.
2011. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jégkása 90 kalóriát jelent a hagyományos szirup minden 0,3 decijében. A cukormentes változat csak 3,5 kalória. Egy adagba kb. 0,3 dl szirup kerül. Amelyiket gyümölcsös változatként árulják, az is leginkább cukros víz, táplálkozástani szempontból igen szegényes.



innen: [link]

2011. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

elmondanám hogy a jégkásába rengeteg kalória van!

a mi városunkban a jégkása úgy készül: 4l málna kiwi valamilyen ízű szörp, 1 KG CUKOR!!!! és 1,5 liter víz! na drága ha te ebből iszol 2 decit akkor szedsz fel magadra eléggé! én is ma hallottam nem iszok már jégkását!

2012. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!