Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok egyszerű diétát?

Mondanátok egyszerű diétát?

Figyelt kérdés
Eddig csak ilyen bonyolultakat olvastam és elég drágák is .
2011. aug. 18. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel fogytam eddig 11 kilót :


"Egyél fele annyit mint ezidáig."


(és még egy csomó pénzem is megmaradt)

2011. aug. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kevesebbet eszel mint szoktál, este meg csak lightosat pl: főttojás, sima joghurt, gyümi, túró, főtt hús, leves
2011. aug. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vagy éhezel, vagy belövöd mennyi tápanyag és energia kell az egészséges életedhez --> ebből visszaveszel energiát (tehát nem kevesebb húst eszel, hanem kevesebb szénhidrát tartalmú ételt /kenyerek, tészták/, kevesebb zsírt, ha meg növekedni akarsz, izmosodni, akkor emelsz rajta.


mindezekhez megy az edzés ami csak belefér, pl. súlyzós teljes testes edzés.

2011. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem eszel este 5-6 után, sok ember szerint baromság, de nekem használt, anya barátnőjéről így ment le 50 kg.

Valamint 5-6 óra előtt se kell nassolni, és fél 5-kor 1 kiló kenyeret befalni.

És természetesen sokat mozogni!

Menni fog az, sok sikert! :)

2011. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és majd ennyi értelme lenne levágni a lábadat is, lehet előző válaszolónak van olyan ismerőse (vagy édesanja barátnőjének előző kutyagazdájának..) akinek amputálták egy végtagját, és fogyott 15 kilót kevesebb mint EGY NAP ALATT!


hagyjuk már a baromságot, a fogyás célja még az idióta embereknél is (tudat alatt legalábbis) zsírvesztés, nem pedig izomfogyás..

2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!