Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy már másfél...

Miért van az, hogy már másfél éve dolgozok a hasamon, de alig akaródzik lemenni?

Figyelt kérdés
A testalkatom normális 21-es a BMI-m, de van egy pici pocim, amit nem szeretek, és már másfél éve próbálom hasizomgyakorlatokkal, és kardio edzésekkel laposítani, de nem sikerül. miért van ez így? :(
2011. aug. 21. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
kemény diéta
2011. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok, és avval, hogy edzettem a hasamra, 6 kilót fogytam le, és a szüleim megtiltották, hogy diétázzak, szóval az kilőve ;)
2011. aug. 21. 11:51
 3/18 anonim ***** válasza:
akkor nem lesz lapos hasad.:-)
2011. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem is kell diétázni. csak nemkell enni mindenféle cukros sz*rt, ami marha egézségtelen, a chipsről meg ezekről a mocskokról nem is beszélve. egézséges ételeket kell enni, sok zöldség, stb.
2011. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kedves utolso szetinted amit irtal az nem dieta? na ezert van rohadt nagy fogalomzavar mindig. amugy hadon levo hajat csak ugy lehet teljesen eltuntetni a ha testzsirt leviszi az ember minimalisra.ahhoz pedig kemeny dieta kell. kerdezzetek meg barmiyen szakerto edzot testepitot
2011. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
azért írtam azt amit, mert szerintem az, hogy az ember nem eszik mocskot, ALAP kellene, hogy legyen
2011. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

jah, ha már nem nagyon eszel szemetet, ma az is diéta :)

nem, diétában (ez nem definíció) de elvileg az ételek mennyisége, elfogyasztásának ideje szerepel.


Kérdező, mi az, hogy megtiltották a diétát? :D

leírom a tippem. nem tudod, mennyi tápanyagot, energiát kéne enned. eseteg tisztában vagy néhány egészségtelen étellel, amit nem eszel, viszont eddig kipróbáltál ilyen "diéta" nevű sz.arokat, amik semmik, csak az étkezés elb.aszása, ahelyett, hogy utánanéztél volna annak, amit fent írtam: tápanyag igény, és ennek megvalósítása.

ezért a szüleid "eltiltottak" a bar.omságoktól (ha belegondolsz, hogy minőségi éhezős alacsony energiatartalmú táplálkozással több kárt tehetsz magadban 14 évesen, mint dúsabb táplálkozással egy kis zsírt is felpakolva, amit aztán 1-2 évnél hamarabb is bármikor ledolgozhatsz rendes étrenddel és edzéssel).

tehát lehet, hogy jól döntöttek, bár ez csak egy elmélet, tévedhetek, nem bántásból írtam.

próbálj meg utánaolvani annak, miből mennyit kell enned, állíts össze egy étrendet, mutasd meg a szüleidnek, mondd meg, hogy a 45 kilódhoz a napi 300 gramm csirkemellben van 69 gramm fehérje, emellé eszel még ezt azt amazt összesen -> 100g fehérjét, ez bőven elég a szervezetednek..

beviszel 1700 kcal energiát, szükséged van 2000kcal-ra, így kb. 300kcal mínuszban vagy, ez 1-2 zsemle megnemevésének felel meg, és lehet belátják, hogy tudod miről beszélsz, zöld utat kaphatsz.


a számok tájékoztató jellegűek, remélem a lényeg érthető volt. olvass sokat a témában, 1 hét és kitanulod, ügyes vagy te.

2011. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

kedves .aczél.!

nagyon szépen köszönöm a válaszodat, és meg is fogom fogadni :) egyépként 174 centi, és 60 kiló vagyok :)

2011. aug. 21. 17:03
 9/18 anonim ***** válasza:

ennek igazán örvendek.

akkor az elméleti alapok étkezésről és edzésről itt kezdődnek.

[link]

ha érdekel is a téma, és lelkes vagy, akkor szerintem tetszeni fog. ne az étrend tervezéssel kezdd, hanem az "alapismeretek I-IV" legyen a sorrend.

utána írhatsz kérdést ide, illetve keresek még érdekességet (magam számára is) ha találok és korrektnek ítélem meg, akkor linkelem..

2011. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :) egyépként te mennyi idős vagy? hány centi, és hány kiló, és mien nemű?

bocsi, hogy ennyit kérdezek, de számomra fontos lenne, ha megírnád :)

2011. aug. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!