Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehez a videóhoz?...

Mit szóltok ehez a videóhoz? Sokan már túlzásba viszik a fogyókúrázgatást, mint ahogyan én is.

Figyelt kérdés

És most nézzétek meg ezt a csajt, szerintem még kövéren is gyönyörű, annyira sugárzik, életvidám és boldog. Sokszor a fogyókúra helyett csak ez hiányzik valakiből hogy szép legyen. Önmagunk elfogadása és megszeretése.


[link]


2011. aug. 21. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magát gyönyörűnek tartja, de én sajnos irtózom a kinézetétől, és nem bírnék hozzányúlni. Persze amíg saját magát elfogadja, addig neki nem lesz ezzel gondja.
2011. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A többibe nem megyek bele, majd úgyis kiosztanak a többiek.

Ez a csaj nem szereti úgy önmagát és nem fogadja el, ahogy van, ezért hízni kezd.

Csak egy szó tér el, miszerint nem fogyókúrázni kezd.

2011. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Tyler913 ***** válasza:
Fura...Az elso kepen tok jol nez ki,utana meg...Mindegy,ha o igy szereti magat,es talal valakit,aki szinten igy szereti,akkor csinalja.Mas kerdes,hogy meroben egeszsegtelen.Egyebkent a suly nem kg hanem font.
2011. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem a többiekkel, én is irtóznék tőle. Ez a tömény igazság. És egyébként azt néztem, hogy az arca is teljesen eltorzult, annyit hízott rá.. Nem azt mondom hogy a 175 centis 40 kilós lányok szépek, de ez már nekem nagyon nem férne bele.
2011. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Egyébként a videóban címében szereplő "150-210 kg" nem jól van írva. "150-210 LBS". 210 lbs az még mindig "csak" 95 kg.
2011. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 ava87 válasza:

Hol 200 kiló ez a csaj? Az lb nem egyenlő a kg-mal, de mindegy.

Különben egy bizonyos határig még husisan is egészen szép, de azért a végére konkrétan olyan lett, mint egy malac. Mondjuk az tényleg látszik, hogy szeret így kinézni, tetszik így magának, nade ez minden, csak nem egészséges. Ezt is épp úgy túlzásba lehet vinni, mint a fogyókúrát.

2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hú. Hát mivel túlsúlyproblémáim vannak nekem is, nem akarom fikázni, de ez direkt hízott meg kölyökbálna méretűre? Nem normális, Az első képeken még elment, de nagyon durván meghízott a végére. Fúj.
2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

csak ülök,öszt nézek....Miért csinálja ezt me

g valaki magával? Vért izzadok,hogy lemenjen 8 kiló.

2011. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ilyen a világon nincs.
2011. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a taszító kinézethez párosulnak az egészségügyi gondok is. Ekkora súlynál már mindenképpen. És az egyszerű hétköznapi problémák... képtelen futni a busz után, vagy felmenni egy kicsit hosszabb lépcsőn. Megéri ez??
2011. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!