Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma még nem ettem semmit csak...

Ma még nem ettem semmit csak egy féltányér lecsót, egy kissebb szelet fehérkenyérrel. Hízni fogok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
fogyózol?súlyt tartasz? hízni akarsz? korod? nemed? súly?
2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen, nemsokára a duplájára dagadsz. :)

MINDEN ÉTELTŐL HÍZOL

2011. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
21/159/42kg.fogyni akarok 2 kg-t.
2011. aug. 25. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
159 és 40 kg akarsz lenni? hmm...akkor nagyon rossz lehet a kaják minősége vagy a mozgásod..mit cisnáltál eddig? milyen volt az étrended?
2011. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
eddig 68 kg voltam de mára anorexiás vagyok, és ha lehet inkább 5 kg szeretnék fogyni....
2011. aug. 25. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Sejtettem...jársz orvoshoz? inkább híznod kellene. Vagy nyomj egy képet priviben,megmondom milyen alakod van és segítek is ha gondolod:-)
2011. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg hat öszibarackot, kettö nektarint és egy körtét ettem, illetve másfél liter vizet ittam.
2011. aug. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

13:27-tel egyetértek, nicsen hízlaló étel, minden ételtől hízhatsz.


amúgy bevitt és leadott energiamennyiségek különbségén múlik, edzésen, étkezések gyakoriságán, élelmiszer minőségén kb.

ha megettél 2 kiló lecsót 1 kiló kenyérrel, lehet hogy ezzel az étrenddel el fogsz zsírosodni :) de nehéz betippelni is, amíg nem ismerjük legalább a napi étrendedet. és ehhez jönne még a leadás részed.

anorexiás meg nem vagy, egyél amennyire szükséged van.

amúgy is, ez kb. a leghülyébb betegség. a kérdést inkább a válaszolókhoz intézem:

ha tudod mennyi rizst, csirkemellet és zöldséget kell megenned egy nap (kiszámoltad, optimalizáltad az életmódodhoz) akkor itt hol jön be a képbe anorexia? :D

2011. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pista, egs! :)
2011. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"anorexiás meg nem vagy, egyél amennyire szükséged van.

amúgy is, ez kb. a leghülyébb betegség. a kérdést inkább a válaszolókhoz intézem:

ha tudod mennyi rizst, csirkemellet és zöldséget kell megenned egy nap (kiszámoltad, optimalizáltad az életmódodhoz) akkor itt hol jön be a képbe anorexia?" Remélem ez csak poén volt. A kedves kérdező igenis anorexiás, miután elhiszi, hogy egy tányér lecsó kenyérrel egy napra sok...

2011. aug. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!