Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek? Vagy mit egyek inkább?

Mit egyek? Vagy mit egyek inkább?

Figyelt kérdés
18 lány. Estefelé mikor tv-zem, úgy ennék vmit mindig. Tudom, h nem szabadna, de mégis eszem (akármit amit találok). Éjfélnél elöbb nem fekszem le.
2011. aug. 26. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én 13 éves vagyok és 168 cm hez 72 kg voltam most meg 172 cm hez 56 :) 90 napos diéta,lehetőleg a legkevesebb vagy semmi disznó,édesség, tészta. A legjobb a csirke salival.És ne fehér hanem barna kenyeret egyél. De a legfontosabb hogy ne vacsizz!!!!!!!!!!!Ja meg sportolj!Ha betartod tuti, hogy fogyni fogsz!Én 5 hónap alatt fogytam 16 kilót :)Legyen egy kis önuralmad!
2011. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom:D

pld sárgarépát pucolj meg vágd fel és rágcsáld esetleg 1 fürt szőlő vagy 1-2 barack este inkább zöltség gyümölcs

2011. aug. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:

első: nem kellett volna leírni hogy 13 vagy, simán kitaláltuk volna. ilyen b@romságot hogy ne vacsorázz csak ti tudtok megtenni... az egyik leginkább elhibázott lépés. persze könnyebb mint sportolni valamit...


kérdező: este érdemes inkább fehérjét tolni. pl veszel egy kis vanilia aromát, és alkotsz valamit túróból, egy kis sali és hús, ilyesmiket érdemes enni.


vacsorázni kell... napi 5-6 szilárd étkezés javasolt, persze kisebb adagokban, de másképp a szervezet éhezik, ami nem túl jó...

2011. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

répa, káposzta, karalábé, párolt brokkoli, cukkini, karfiol

sült cukkini, tök, padlizsán,

nyers zöldségek pl a paprika mustárba mártogatva finom:)

alma fahéjjal, túróval

túró joghurttal, kis reszelt citromhéjjal finom

joghurtot turmixolj össze barackkal, almával, avgy bogyósokkal nagyon finom

főtt tojás és hozzá zöldség

husi, halak zöldségsalátátval

zöldségchips, gyümölcschips-pl alam nagyon finom

joghurt kaporral/petrezselyemmel

vaniliaaromával kikevert túró

almát túróval megtöltöd majd megsütöd

zöldségkrémek, körözött paradicsomba, paprikába töltve

cottage cheese zöldségek

mozzarella light sajt szeletek vagy golyók-ez pl bazsalikomos paradicsomsalátával nagyon finom

tollenak van ilyen háromszög alakú sjat abból is ehetsz egyet nyugodtan tolle light asszem

pár szelet puffasztott rizst ehetsz hozzá, hisz éjfélkor fekszel csak le

csirke/puylkaszelet 1 pár pulykavirsli mustárral


ja és ne hagyd ki a vacsorát!!

2011. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!