Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Saját súlyos edzés gyakorlatok?

Saját súlyos edzés gyakorlatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdenék el fogyózni 176 cm és 84 kiló vagyok. Sok helyen olvastam ezt a saját súlyos edzést, erről egy linket tudna vki adni, hogy milyen gyakorlatok vannak, miket érdemes csinálni, vagy esetleg videót, hogy lássam is. Emellet szeretnék szobakerékpározni, illetve súlyzozni, de sajnos csak 3kgos súlyzóim vannak jelenleg itthon, + van 1 tárcsás nehezebb, de abból csak 1 db. Mivel sosem kondiztam, ezért ezt se tudom miket kéne csinálnom a súlyzókkal, és azt meg végképp, hogy miből mennyit. Szval ebben is elfogadnék segitséget, ha vki jártas benne. + Mellette természetesen diétázás is lenne.
2011. aug. 31. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
írd ki a kérdést a sport, mozgás- ba is :)
2011. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben, így teszek akkor. Azért ide írtam a kérdést, mert igazából fogyni szeretnék, emiatt jött az ötlet, hogy vmit mozogni is kéne. :) De igazad van.
2011. aug. 31. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Én 174-175 cm vagyok, és 81 kiló. Már a súlyzót be is szereztem.
2011. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:
bármi amit saját súlyoddal el tudsz végezni. húzódszkodástól (van pár fajta) a fekvőn át (4 féle állásban de ezt is leírtam párszor) kitörések guggolások, hasazás (oldalsókra is) törzsememlések... van pár fajta, igazából a "sittes edzések" mind ezekre épülnek amit a rabok gyak bárhol el tudnak végezni.
2011. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!