Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség nem tudok leszokni a...

Segítség nem tudok leszokni a sok gyümölcsről?

Figyelt kérdés
És egyre csak hízok. Pedig csak diétás kaját eszek (nem eszek finomított szénhidrátot, a zsíros dolgoktól meg egyenesen rosszul vagyok), de akkor is hízok, mert éjjel-nappal zabálok. Ha ideges vagyok, mindig eszek, és sajna szinte mindig ideges vagyok. Nem vagyok túlsúlyos, de elég monoton megy felfele a súlyom.
2011. szept. 11. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szia! Én is ugyanígy voltam,mint te,csak még mindig anorexiás vagyok.Ha rámjön az idegesség,most már elég jól kontrollálom,hogy nem eszek meg egyszerre 5 kg dinnyét pl..ami ugye csak maga 1500 kcal..mellette ettem még 1 nap olyan 1 kg almát,meg fél kg szőlőt,meg fél kg barack,szilva+még zöldséget is...szóval,simán össze tud így jönni 3000-4000kcal elvileg,megértem a problémádat.Én úgy kezdtem el ezt "kezelni",hogy mikor rámjön az idegesség,elkezdem végiggondolni,mi lehet a probléma, vagy beszélgetek vkivel,de inkább az intenzív napi mozgás segített(és így a súly is tartható),meg hát..rágózom inkább olyankor,ha tudom,hogy nem is vagyok igazán éhes,csak idegességből ennék,ezt is meg kell tudni különböztetni. A mozgás mindenesetre nagyon jót tesz az idegesség/stressz ellen.
2011. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!