Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újabban nagyon kívánom a...

Újabban nagyon kívánom a krumplit. Baj? (Lent. )

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hizlal-e, de azért tettem ide a kérdést, mert itt biztos tudjátok. :) Annyira kívánom a krumplit, hogy egy hete mindennap azt vacsorázok. Héjában sütöm mikróban, öt-hat kis darabot, aztán tömöm befelé paradicsommal vagy hagymával, meg mellé tejet. Ez valami hiányra utalhat? Fogok ettől hízni?
2011. szept. 15. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, eléggé hízlal. Persze ha a napi kalóriaigényedbe belefér, akkor nem fogsz tőle hízni. Nem tudom, hogy diétázol-e, de ha igen, akkor mindenképp kerüld, pláne vacsira. Max hetente 1-2x ebédre belefér.

Ha meg nem diétázol, akkor 2-3 hét múlva állj rá a mérlegre és ha nincs változás, akkor nincs gond :)

2011. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mérem a kalóriáimat, mert sajna vékony vagyok, és jó is lenne hízni pár kilót, de eddig nem jött össze. Talán majd most. :D Köszi!
2011. szept. 15. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor egyél minél többet :)
2011. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

sajnos hizlaló étel még nem létezik, ha többet eszel mint az energiaszükségleted, akkor a különbséget a szervezet tartalékolja. emellet, ha van energiatartalékod, akkor az izomzatodat is tudod építeni, tehát növekedhetsz, formásodhatsz úgy, hogy nem csak zsírt pakolsz magadra (ami amúgy sem feltétlen szép, narancsbőr lehet stb.)

persze szükség és igény szerint, a "hízókúra" és izmosítás -formásodás, ez egy kényszerfogalom- közben feljött fölös zsírt úgyis leadhatod, és marad a feszes, szálkás izom.

2011. szept. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!