Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabicikli vagy a taposógép...

Szobabicikli vagy a taposógép a jobb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:25
 1/7 anonim válasza:
70%
inkább használj rendes biciklit vagy sétálj... a friss levegőn sokkal jobb
2011. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

persze télen már más... xD


akkor viszont taposógép :D

2011. szept. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a combomból meg a fenekemből meg az oldalamból szeretnék leadni és szeretnék minden nap sportolni és én is inkább a taposógépre gondoltam meg masszírozó szauna övre közben,azt is használnám mikor taposó gépezek...:D
2011. szept. 18. 15:34
 4/7 anonim válasza:
tapósógép
2011. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel a taposógéptől alig izzadok, a szobabiciklitől meg szakad rólam a víz, pedig nem egy szupermodern cucc.

Tapasztald ki, melyik az, ami jobban kifáraszt, azzal égetsz el több energiát, ergo jobban fogyaszt, és azt használd.

Helyi zsírégetés meg nincs, ha fogysz, mindenhonnan fogysz, és lehet előbb a hasadról megy le, utána csak a combodról.

Sok sikert:)

2011. szept. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha már választani kell akkor bicó mindenképp. De én jobban preferálom az elliptikus trénert és a futógépet.

Igaz,lehet kint is futni ingyéé,de nem sokáig már.

2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
futni..télen is lehet:D sőt akkor jobb,mert hideg van:) szerintem mindkettp hasznos!
2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!