Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok hasra?

Mit ajánlotok hasra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva csak annyi a gondom,hogy császárral szültem 7 éve és a hasam alja püffedt,lógós a bőröm.Volt,hogy csináltam felülést egy hónapig és semmi nem változott!:(
2011. szept. 29. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasprés. Illetve van egy olyan gyakorlat, hogy fekszel a hátadon, a fejed picit felemeled, kéz tarkón, és elkezdesz biciklizni, de a lábad kinyújtásnál a talajtól pár centire legyen.

Ezután csinálhatsz olyat is, hogy ugyanaz mint az előző biciklizés, csak amikor fent van a lábad, az ellentétes könyököddel megérinted a térded. Remélem érted:) Ezek nagyon jó gyakorlatok, mi tornán csináljuk.

2011. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezen igazán már csak a sebész segíthet sajnos, mivel nem az izomzat a fő gond, hanem a bőr kinyúlása.


Ettől függetlenül érdemes hasizmozni (is), mert az összhatásban azért mégis segíthet. Én is alulról indított hasizomgyakorlatokat javaslok, ahogy az első válaszoló is írta, illetve hasprés.


[link]

2011. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!