Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csökkenhetett ennyire...

Miért csökkenhetett ennyire az étvágyam?

Figyelt kérdés

Néhány hete kaptam munkát, fix 8 órás meló. Előtte itthon voltam.

Mióta dolgozom (pedig sokat kell sétálni, napi 5-8 km szerintem megvan), kevesebbet eszek. Reggel még nem vagyok éhes - bár ezt érzem, ha kihagyom, ezért viszek magammal szendvicset - ebédelek normálisan dél körül, viszont este már alig vagyok éhes, néha csak azért eszek egy joghurtot, hogy mégse üres gyomorral feküdjek le.

Nassolni nem is tudnék, almát viszek néha magammal.


Amíg itthon voltam, úgy, hogy néha napközben is aludtam pár órát, 3-4-szer ennyit ettem.


Az egész ellentmondásos, mert itthon csak ültem, többet aludtam, fizikailag semmi terhelés nem ért. Most sokat kell sétálnom, gyakran gyors sétában, mentálisan eléggé le vagyok terhelve, kevesebbet is alszom, mégis drasztikusan csökkent az étvágyam.


Ami még furcsább: olyan ismerősök, akikkel kb havonta találkozom, rendre kérdezik, hogy fogytam-e. Közben a mérleg szerint két kilóval vagyok több, mint mielőtt dolgozni kezdtem.


2011. okt. 1. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
mert lekötöd magad, mindenkivel ez van, nem csak veled
2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ideges természetű vagy, meg akarsz felelni a környezetnek, az új munkának-persze, érthető- és emiatt nemigen van étvágyad. Ahogy eltelik egy kis idő, nem stresszeled magad, biztos visszatér majd.
2011. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogyhattál annak ellenére is, hogy a mérleg többet mutat.

Az izom nehezebb, mint a zsír. Ha előtte csak tespedtél otthon, most meg aktívabb életet élsz, akkor változhat így, szerintem..

2011. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!