Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy rossz volt a mai kajám?

Nagy rossz volt a mai kajám?

Figyelt kérdés

Reggeli (fél 6): fél szelet kenyér, 2 virsli, pici ketchuppal, tejeskávé (2 dl tej kb - 1,5-ös, és 2 db édesítő)

Ebéd (fél 3): egy nagy tányér francia hagymaleves, 2 kisebb darab máj, rizzsel, paprikával és egy alma

Utána kb. 5 órakor ettem még egy almát.

És fél 7 előtt ittam egy tejeskávét, úgy mint reggel.

Úgy kb. 3 liter vizet ittam, plusz egy citromfű teát.


Sok volt, vagy kevés?

Köszi:)


2011. okt. 3. 22:14
 1/6 anonim válasza:
32%
te ritka dagadt lehetsz, ha ilyen szarokat eszel...
2011. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
elég rossz volt, holnapra feljön legalább hét-nyolc kiló.
2011. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%
hát én nem tudom, de a fél 6 és a fél 3 között bekellet volna iktatni valamit szerintem.
2011. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
magyarul a liba egész nap koplalt....
2011. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Masszív nemevés. Jó, ha össz-vissz 800 kalóriát kajoltál tegnap, gratula hozzá.
2011. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Alapjában véve nem lenne ez rossz. Nekem is hasonló a taktikám. Mivel kalória számolgatással fogyózok, muszály mindenből kevesebbet enni.

Nekem is szemet szúrt, hogy fél6-tól fél3-ig nem ettél semmit, utána pedig 2óránként valamicskét? Mert ez így nagyon nem jó. Kalória szempontjából tök mindegy, mert az egész adag napi 800 kalóriát este is megehetnéd, de az emésztésed, ill. anyagcseréd érdekében fontos a fokozatosság és rendszeresség.

Én 8kor eszem egy szelet tk. toast kenyeret 2-3 szelet parizerrel, uezt 10 órakor, közben zöld tea, vagy keverék gyógynövényes tea 2dl.

Ebédemet is kétszerre eszem meg. Kettészedem, a másik felét 3 körül eszem meg. Viszont innentől már nem eszem, sokat iszom, max egy joghurtot eszem. Erre is mondhatják, hogy koplalás, de a kalóriadeficitet valahol el kell kezdeni, és 1-2-3 nap után már a kevesebb kajával is jól lehet lakni. Már nem is kívánom a vacsit. Minden agyban dől el. Még 3kor eszek finomat, és kész.

Az a lényeg, hogy változatos legyen, de mindenből kis adag. S inkább többször, keveset. (Bár engem az zavar, hogy munkahelyen hülyének néznek, hogy 3kor ebédelek. Azt hiszek, h milyen sokat eszek, mert 2 óránként enni látnak. Pedig épp, hogy összességében kevesebbet eszek mint ők, csak én beosztom h mikor.Nem egyszerre falok fel mindent, mint itt, sokan délben nem bírnak megmozdulni, ráadásul el is álmosodnak)

2011. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!