Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hízni fogok? Mit tegyek?

Ettől hízni fogok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma megettem kb. 2300 kcalt(egy kis salátán és natúr csirkemellen,meg almán kívül minden szemét szénhidrát...),viszont futottam hozzá 13 percet és szobabicikliztem átlagos 24 km/h-val fél órát...Tudom,hogy azt mondják,hogy nincs egyik napról a másikra hízás,DE akkor mégis hogy lehet az,hogy egy hónapja híztam három kilót és amikor a mérleg többet mutat reggel,wc után,reggeli előtt akkor másnap reggel is ugyanennyit mutat(ugyanilyen sokat)?Szerintme igenis lehetséges egyik napról a másikra hízni,és ezaz egész 9000 kcal fölösleg 1 kg zsír értelmetlen.Jah és még egy kérdés.Most vagyok 56-57 172 cm,tudom nem tűnik soknak de én annak érzem és legalább három kilótól meg akarok szabadulni.Tök jól csinálom három napja-egészen estéig.Na este minden szar összezabálok.Mit tegyek ez ellen?Tanácsok?
2011. okt. 5. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem vagyok anorexiás teljesen normálisna látom h van rajtam egy KIS fölösleg amit le tudok adni
2011. okt. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!