Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó diétás étrend?

Valami jó diétás étrend?

Figyelt kérdés
Tudtok valami étrendet amivel tarthatom a súlyomat fogyás után?
2011. okt. 13. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
én egyszerűen keveset eszem
2011. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kiegyensúlyozottan kell kajálni, napi 5x ,testúlyodhoz megfelelő mennyiséget és egész sok dolog van amit lehet enni csak a cukrot meg a fehérlisztet kell kerülni meg a túlzott telített zsírbevitelt. Ez minden diéta és normális étrend alapja, sőt igazából a kettő ugyanaz, csak annyi a különbség hogy a diétában valamivel kevesebb szénhidrátot viszel be a szükségesnél a normál kajálásnál pedig körülbelül annyit. Tudom van benne egy kis kihívás hogy elég változatos legyen az étrend de meg lehet oldani ,pár napja láttam hasonló kérdésre egy nagyon jó választ amibe vagy 50 féle megvariálása volt az alap diétába illő kajáknak.
2011. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!